cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 - Recovery Mod'a Girmiyor

(Topic created on: 12-06-2021 05:19 PM)
998 Views
MeteHan1
Active Level 1
Options
Galaxy A

A70 telefonum önceden telefonum kapalıyken güç ve ses açma tuşuna basılı tuttuğumda Hard Reset için ilgili ekran açılıyordu. Fakat şimdi ise Back-up Fail diyerek girmiyor. Konu için çözüm bilgisi rica ederim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu sıfırlamayı düşünüyorsan, hard reset yerine ayarlardan sıfırlamanı öneririm. Daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

View solution in context

7 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,

Maalesef Android 11 ile bu yöntem kalkti, güç kaynağı ya da bilgisayara bağlayıp ses açma ve powera basarsanız açılacaktır.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu sıfırlamayı düşünüyorsan, hard reset yerine ayarlardan sıfırlamanı öneririm. Daha sağlıklı bir işlem olacaktır.
iKreiN
Active Level 5
Galaxy A
Android 11 ile güvenlik için kalktı, ama eğer o menüye girmek istiyorsan bilgisayarı aç şarj kablosuyla bağla tabi bilgisayar açık olsun sonra ses açma ile power tuşuna basılı tut açılacaktır
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Onu artık telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağlayarak yapabilirsiniz
MeteHan1
Active Level 1
Galaxy A
Daha önce denemiştim telefonu kendine getirmişti şimdi tekrar yapmak istiyorum. Önerinizi deneyeceğim 👍🏻
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Hard reset için usb ile PC ye bağla öyle dene. Ben A52 de öyle yapıyorum. Hard reset en iyisi normal sıfırlamaya göre
Galaxy A
Bildiğim kadarıyla artık Hard reset yapacakken PC bağlamak gerekiyor Android 11 ile PC bağlamadan olmuyor PC bağladıktan sonra tekrar deneyiniz olacaktır