cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 GECE KAMERA NETLEMİYOR

(Topic created on: 01-27-2022 07:37 AM)
144 Views
Suleymngk
Active Level 4
Options
Galaxy A

bildim bileli bu sorunu yaşıyorum fabrika ayarı ya da verileri temizle gibi şeyleri söylemeyin hepsini denedim nafile sorun devam ediyor zannımca gelen bir guncellemeden sonra oldu diye düşünüyorum emin değilim bu sorun yüzünden akşam trlefom kameramı kullanamıyorum hep bulanık çıkıyor netlemedigi için lütfen bu soruna acil çözüm bulun 

1 Comment
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu gönderin şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardım mı Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun mu hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntıları değil kişisel Bilgilerinizi girmeyin Mümkünse birkaç tane bozuk çıkmış resim de ekleyin hata raporuna sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın raporu tamamen gönderilene kadar birkaç dakika mutlaka uygulama içerisinde bekleyin raporu tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır