cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Güncelleme

(Topic created on: 05-18-2020 03:01 PM)
126 Views
UtkuGorkem
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhabalar cihazımızı 9 Nisan'da Android 10'a güncelledim. A70 kullanıcılarında karşılaşılan sorunla ben de karşılaşıyorum. Android 10'a güncellediğimden beri şarj sıkıntıları, kasmalar vb. birçok sıkıntı çıktı. Düzeltme güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

3 Comments
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
telefonunuz her 3 ayda bir güvenlik guncellemesi almaktadir fakat samsung size boyle bir hatalı guncelleme verdigi icin bu ay veya haziran ayinda bir guvenlik yamasi alirsiniz 500mb lik
(sayfamdan gönderilerden anketimi bulup katikirsan sevinirim members geneli anket yapiyorum sende katilirsan sevinirim 11.30 da somuclari aciklayacagim sonuclari aciklamadan once bir kac kiside katilsin diye soyledim sende katilirsan sevinirim
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

samsung tarih vermedi ama iyileştirmeler yapılıp güncelleme yayınlayacağını duyurdu.  En kısa sürede gelir dostum. 

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba UtkuGorkem,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

Yaşanan durumlar için en hızlı şekilde çözüm sağlamaya çalışıyoruz. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD