cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 5g SORUN

(Topic created on: 04-04-2024 12:58 AM)
186 Views
Yüco1905_
Active Level 5
Options
Galaxy A
Arkadaşlar bu gün uzaktan destek ekibi bağlandı cihaza cihazdaki sorun aşırı derece ısınma şikayetim vardı kontrol etti cihaz 1 kere yanlış orijinal olmayan şarj ile edilmiş dedi aslında benim şarjım ve kablo orijinal Samsung bayi ürünü ben bir ara otobüs yolculugunda kabloyu otobüsün tayibine takip öyle şarj etmiştim ondan sonra cihaz o olaydan sonra daha çok ısınmaya başladı uzaktan destek ekibine de bunu söyledim ondandır servise gidin dedi servis napar buna bu ısınma sorununu yok eder mi cihaz 2 ay 1 günlük 0 daha 
11 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
O tarz şarj işlemleri asla yapmayın
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim İzmirden malatyaya otobüs ile gidiyordum yanımda şarjım komple vardı ama araçta priz yoktu şarj bitmişti zorunda kaldım yani tek seferlik simdi nolur sence servis napar ısınma ondan mı kaynaklı duzelirmi
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Muhtemelen ondan ilk etapta yazılım yuklerler pilin voltaj değerlerine bakarlar
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen Tolga Kardeşim Genelidne Orada akım dengesiz Oluyor. Arkadaşın Cihazda Ters Tepmiş Maalesef.😄
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Zaten Smart Tutorda ki Arkadaş Herseyi söylemiş. 😊

Öncelikle, Servise Götürdüğünü Bu dediklerini detaylı olarak belirtebilirsiniz, Hem sorunu anlaşılmasına Hemde çözümünde Yardımı dokunacaktır.

Maalesef Bu tarz Toplu taşıma Girişlerinde Şarj hızı dengesiz Olabiliyor. Bozduklarını ilk kez Duydum, Muhtemelen O Otobüste ki Girişte sıkıntı vardı.

Cihazda ki Isı Ana kartına Aldığı değişken Watt'dan Kaynaklı. O konuda Muhtemelen Hem Cip'i Hem de Şarj Giriş Yerini değişeceklerdir. 😊

Sorun çözülecektir, Eğer çözülmezse zaten Tekrardan Başvurabilirsiniz.
Bu konuda Ek destek sağlayıp Değişim Talebinde bulunursunuz. 2. Bir Arıza da Yada Onarımın işe Yaramama Durumunda. 👍
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
Bu. Çipi mipi dedin garanti kapsamı mı
0 Likes
VedatA545G
Active Level 10
Galaxy A
7 ay önce 25 watt şarj aleti aldım 1 saat 21 dakika doluyor bende sorun yok
0 Likes
ayshe6666
Beginner Level 2
Galaxy A
Değişim yaparlarmı bende kasma ve şarjda ele alınmayacak kadar sıcak var kablo orjinal sahte ürün olmadı
0 Likes
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
Benimde aynı hepsi orijinal değişim zor ama senin cihaz ne marka
0 Likes