cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 Takılmalar ve ONE UI

(Topic created on: 01-15-2024 06:37 PM)
275 Views
HasanTekin
Active Level 4
Options
Galaxy A
A53 telefomum ONE UI 6.0 güncellemesi hala gelmedi ,güvenlik yaması düzeyim hala 1Ekim2023 olarak duruyor, telefonumda sürekli takılmalar mevcut telefonun hafızasında 25 Gb lık boşluk var üzerindede Samsung Evo Plus 256 Gb SD card var
14 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazı sıfırladın mi
0 Likes
HasanTekin
Active Level 4
Galaxy A
Yakın zamanda sıfırlama yapmadım , sıfırlamadan başka çözümü yokmudur
Galaxy A
Denetleme yapsana güncelleme
0 Likes
HasanTekin
Active Level 4
Galaxy A
Sizin yorumunuzdan sonra biraz bakındım sadece google play in güncellemesini buldum , telefonu yeniden başlattı ve hemen ardından one uı çöktü1705335099549.jpg
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Cihaz sıfırlama gibi saçma sapan bir şey yapmayın, 6.1 güncellemesinden sonra cihaz sınırlanabilir, bunun dışında ayarları sıfırlamayı deneyin, cihazı sıfırlamak son seçenektir. En ufak şeyde cihaz sıfırlanmaz, alternatifleri yap, işe yaramazsa sıfırlarsın.
HasanTekin
Active Level 4
Galaxy A
Bende en ufak şeyde sıfırlanmasının önerilmesini doğru bulmuyorum, sıfırlamadan farklı bir yol bulmak istedim(ki onlarca Gb lık verileri yedekleyip ardından bide geri yüklemek gibi bir dert var) şimdilik samsung teknik servise ulaştım yarın müsait vakitte uzaktan bağlantı ile ilgilenecekler. "6.1 güncellemesinden sonra cihaz sınırlanabilir" derken tam olarak neyi kastettiniz anlayamadım
0 Likes
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Bazı kişiler 'yeni bir android güncellemesi sonrası cihazı hemen sıfırlayın' diye akıl veriyor, bunun üzerine dedim bunu. 6.1 güncellemesi geldiğinde cihaz sınırlanabilir, bunun dışında 6.0 güncellemesiyle sıfırlanmaz çünkü 6.1 güncellemesi alacağı için takılma problemleri yeniden yaşanabilir, bu zorunluluk değil elbette. Ama bazı kişiler bunu olmazsa olmaz olarak anlatır, bu yüzden öyle dedim.
Coldplays
Active Level 6
Galaxy A
Yani yeni yazılımla daha stabilize bir deneyim yaşamak için sıfırlama işlemi yapacaksanız güncellemeyi alır almaz değil de, yeni bir düzeltme ve özellik güncellemesi olan 6.1'i beklemeniz daha iyi olacaktır. 1 yıl boyunca kafa rahat şekilde kullanırsınız, sonraki güncellemeye kadar pek problem yaşamazsınız.
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Yok maalesef
0 Likes