cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 Rehber de isim ararken donma

(Topic created on: 12-03-2022 09:42 PM)
169 Views
TuranOzbek
Active Level 1
Options
Galaxy A

A53 cihazım android 13 güncelleme sonrası kasma yaşanmasından sonra fabrika ayarlarına güncellememe rağmen sıkıntılar hala devam ediyor. Rehberde aramak istediğim kişinin ismini arama kısmına yazarken bir iki harf yazdıktan sonra ciddi süre bekleme ve yanıt vermeme yaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TuranOzbek,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
Telefonu formatla öyle bak
0 Likes
karaadam_A53_
Active Level 5
Galaxy A
Bendede oluyor takılmalar sıfırladım telefonu hala oluyor o yüzden Kasım güvenlik yamasını bekliyorum Android 13 hatalarıda düzeltilir belki.
0 Likes
TuranOzbek
Active Level 1
Galaxy A
Umarım düzelir gayet memnundum güncelleme sonrası bozdular
karaadam_A53_
Active Level 5
Galaxy A
Aynen knk
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin!
0 Likes
Galaxy A
Geliştirici seçeneklerinde animasyon sürelerini bi 0.5sn ayarla 3 seçeneğide
0 Likes
Arexer
Active Level 1
Galaxy A
Aynı sorunu 1 buçuk sene önce yaşadım. Galaxy a21s güncelleme sonrası olmuştu. Yeni yama yayınlanana kadar çekmez. Kişi ararken isim listesini kaydırarak bakacaksınız. Bazı güncellemelerden sonra yazılımsal sorunlar oluyor.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TuranOzbek,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes