cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 Mobil Veri Sorunu

(Topic created on: 04-03-2023 04:16 PM)
222 Views
Suat26
Active Level 1
Options
Galaxy A

A53 cihazımda 24 Martta başlayan mobil veri sorunu oluşmuştur. Whatsapp harici hiçbir uygulamadan **bleep** bildirim alamıyorum takribi 10-15 dk gecikmeli geliyor. Mobil veriyi kapatıp açınca o an bildirim geliyor sonra yine yok.Türk telekom hattında böyle sorun yaşıyorum. Vodafone hattı taktığımda böyle bir sorun yok **bleep** bildirim alıyorum. İşin garibi telekom hattını A31 telefona taktım denedim ondada sorun olmuyor. Türk telekom müşteri hizmetleri herhangi bir sorun olmadığını güvenli internetin kapalı olduğunu söyledi ve gerekli yapılandırma ayarları ve hat resetleme işlemleri yaptı ama çözüm olmadı. Ne olduysa 24 martta oldu öncesinde böyle bir sorun yoktu. Bu arada telefon ayarlarında veri tasarrufu, arka planda çalışmama, pil tasarrufu gibi bildirim kısıtlayıcı hiçbir şey aktif değil.Ben kuryeyim sipariş bildirimlerini **bleep** almam gerekiyor. Bu sorun yüzünden iş performansım düştü. Yok mu bunun çözümü.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kargoyla gönderin umarım çözerler bu sorununuzu

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Suat26
Active Level 1
Galaxy A
Aynı sorunu yaşayan var mı ?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
4447711 i arayın veya servise gidin yapılan işlemlerin kısa sürmesini sağlayacaktır hem durumunuzun acil olduğunu belirtin demek istediğim telefon lazım oluyor bu hatadan işime engel oluyor gibi ifadelerde belirtin genel merkez yardımcı olucak
0 Likes
Suat26
Active Level 1
Galaxy A
Aradım uzaktan bağlantı yaptılar sorun olmadığını söylediler. Bulunduğum ilde servisde yokmuş. Artık göndericem kargoyla sanırım
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kargoyla gönderin umarım çözerler bu sorununuzu
0 Likes
Suat26
Active Level 1
Galaxy A
Maalesef onada bakıldı sorun orada da değilScreenshot_20230403_194209_Device care.jpg
0 Likes