cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52den a54e geçilirmi?

(Topic created on: 03-26-2023 08:43 PM)
322 Views
Ayhan-a52
Active Level 4
Options
Galaxy A

Ben 22 aydır a52 kullanıyorum çok memnunum öncesinde 6 sene s6 vardı. Eşimin j7 tam 7 senelik oldu artık iyice kasmaya başladı ona a54 almayı düşünüyorum yarın mağazada inceleyipte.

Samsung shopta değişim kampanyasında 7 k veriyor benim tele ayriyeten buds2 hediyesi var onu 500e bile kolayca satsam bu durumda a52 nin üstüne 5k ödeyince a54e geçmiş oluyorum. Aklım karıştı eşime almaya kalkarken bi tanede kendime mi alsam diyorum yada zaten bi terslik olmazsa 4 sene daha kullanırım o zamanmı sıfırlasam telefonu bilemedim valla

19 Comments
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
Canlı görmedim cihazı 4 sene Android güncellemesi ve 5 sene güvenlik güncellemesi alması çok iyi. Geçen senenin cihazını istemiyorum ya 52de kalcam ya 54 düşünüyorum.
Galaxy A
Gereksiz bir masraf olur ve yenisi çıkıncada onu almak istersin ve sürekli bir memnuniyetsizlik oluşur.
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A

Hiç aklımın ucundan bile geçmiyordu aslında, iki kampanya birden olması cazip geldi, 2 sene önce 4k almıştım şimdi yenisi 9500 civarı, buds ile beraber 7500e verdiğimi düşününce cezbetti. Şeytan dürtüyor halbuki kullanayım 4 sene sonra Allah kerim a58 çıkar o zamana🤣🤣

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A52 model Cihazın özellikleri güzel memnunsan Bence değiştirme Ben olsaydım değiştirmezdim. A54 modeli almak yerine de s20fe smg 780 g
Model cihazı tavsiye ederim.
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
O cihaz 3 senelik değilmi? A101 de var bu hafta 12199 tl perşembe geliyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A54 fiyatını hiç ama hiç haketmiyor.
Güncelleme istiyorsan A73 al.
Ama önemsemiyorsan S20 FE hepsinden üstün.
Daha ucuza A34 alınır.
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
A73 kamerası iyi değil diye çok okudum. Güncelleme önemli benim için. Haa şuan bazı kötü yorumlardan dolayı halen Ekim 2022 Android 12 ve one ui 4.1. Kullanıyorum. Cesaret edip Android 13 one ui 5.1 geçemedim batarya sıkıntısı falan olmasın diye
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A34 al.
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
O daha kötü yada düşük versiyon değilmi 54e göre?