cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 THH FATURA

(Topic created on: 03-18-2023 11:02 PM)
593 Views
tekyıldız3450
Expert Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaslar 7 ay once THH karari misli degisim karirı ile a52 cihazim degisim yapildi tekrar a52 verildi bana ve 2 ay sorunsuz kullandim sonra sorunlar cikmaya basladi nem uyarisi ve servise gitim 3 4 kez toplamda 1inde ucretli ekran ve soket degisimi yapildi 1 hafta sonra yine ayni şekil nem uyarisi icin giti garanti kapsaminda tekrar soket ve batarya degisti ama batarya a525f yani a52 yerine a526b yani a52 5G nin takilmis ani duşüşler var şarjda video alta bakin bazen yüzde 10 15 bazen yuzde 3 4 oluyor duşüşler ve sebekem cekmemeye basladi tekrar sevirse giti yazilim guncellendi ve sensorler calismiyor membersten bakinca serviste gordu 2 sefer onun icin giti ama mudahale edilmedi ve suan tekrar thh me basvuru yaptim ama fatura istiyorlar ilk degisimde faturami servis aldi ve degisim kagidi verdiler servisten kopyasini al getir dediler servis bizde yok diyor acikcasi vermiyor servis yedek fatura kestir aldigin yerden dediler ama deprem bolgesinde oldugum icin depremden dolayi aldigim yer yıkılmıs hicbir sekil faturaya ulaşamiyorum nasil yapabilirim 

image

Resolved!
Galaxy A
Benimde tablet degisim oldu bana fatura mı verdiler sen faturanı iste o gönderdigin garanti yerine yalan söylüyorlar
Galaxy A
Yok arşivimizde yok diyorlar ne yaptimsa vermediler
Galaxy A
Bir daha gönderemesin diyemi ediyorlar neden madur ederlerki insanları alt üstü bir kagıt üzümdüm suan birde deprem oldu madur edilmemesi bir durum
Galaxy A
Valla kardeşim kasıtli vermiyorlar gibi duruyor cunku kendileride diyir fatura kutu olmadan degisim olmuyor diye ama
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Serviste dijital kopyası arşivinde vardır. 444 77 11 direk arayıp 9 a tuşlayıp çözüm ekibe durumu bildirmeni öneririm oradan bir yol bulunabilir
Galaxy A
Aldigim yer kurumsal degil gorustum ama boş para etmedi bizde kopyasi felan hicbirsey yok diyorlar
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Olması lazım diye biliyorum sen yinede benim dediğimi yap 9 a tuşalayıp durumu anlat depremzede olduğunu belirtirsen yardımcı olmaya çalışacaklardır
Galaxy A
Yaparim kardesim sag ol
Galaxy A
Abi videoyu izleyebilirmisin normalmi bu bazen yuzde 10 15 aniden dusuyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Yüklensin izleyeceğim ama bataryalar aynı olduğu için A526B takılması çok sorun değil haberin olsun
Yani A525F değil diye endişen olmasın