cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 Android 12 nasıl ?

(Topic created on: 02-04-2022 08:18 PM)
966 Views
vitae
Active Level 2
Options
Galaxy A

A52 için Android 12 güncellemesi sizce yüklenmeli mi ? Şuanki Android 11li halinden çok memnunum 12 güncellemesinde sorunlar olduğu söyleniyor bu yüzden çekiniyorum güncellemeye. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

brkykrkmz
Active Level 1
Galaxy A
A52s cihazım var telefonda görüşme yaparken ahizeden hışırtı ve rüzgar sesi geliyor genellikle ev ortamında iken daha net anlaşılıyor acaba stereo hoparlör olduğu için mi ? Bilgisi olan var ise yardım edebilir mi ?
vitae
Active Level 2
Galaxy A
Belki ses seviyesinin yüksekliğindendir tam bilgim yok ama konuyla alakalı.
brkykrkmz
Active Level 1
Galaxy A
Ses seviyesini kıstığımda da aynı maalesef
vitae
Active Level 2
Galaxy A
İsterseniz Samsung desteğe bir başvurun umarım teknik servislik bir sorun yoktur da kolayca halledilir
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Ben yükledim bende hiçbir sıkıntı yok ama çoğu kullanıcıda var ona rağmen güncel cihaz iyidir yükle.
vitae
Active Level 2
Galaxy A
Forumda çoğu kişiden şikayet görüyorum güncellemeyle alakalı. Birkaç yerde güncellemeden önce ve sonra wipe cache yapınca ve smart switch ile güncelleyince bende sorun olmadı diyenler var bunlar ne kadar doğrudur sizce ? Tereddütteyim güncelleme sorun çıkarır da telefonu yedekleme sıfırlamayla uğraşırım diye.
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Kardeşim zaten sıfırlamak kesin çözüm değil, smart switch bana zor geldi direkt telefondan yaptım Ve Bluetooth kulaklık bağlanmama, ekran karıncalanma ve donma kasma yok şans işi biraz bence yap telefondan güncellemeyi ufak tefek şikayetin olursa bekle 4.1 güncellemesi ile halledilir herşey gibi geliyor.
vitae
Active Level 2
Galaxy A
Anladım. Teşekkürler ilgilendiğiniz için. Umarım en kısa zamanda 4.1 güncellemesi verilir.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bence yukle cok ii
vitae
Active Level 2
Galaxy A
Siz yükleyip denediniz mi ? Bir sorunla karşılaştınız mı ve iyi olmuş dediğiniz yönleri neler ?