cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 video kamera hatası

(Topic created on: 07-02-2022 10:37 PM)
139 Views
yavuza50
Active Level 6
Options
Galaxy A

A50 cihazımın kendi kamera uygulaması ile karanlık bir alanda video çekmeye çalıştığımda hiçbirşey görülmüyor cisimleri algıyamıyor renkler kayıyor gibi oluyor ama fotoğraf moduna göre çok çok daha kötü ,WhatsApp üzerinden video çektiğimde ise gayet net ve temiz görüntü alıyorum kamera uygulamasını sıfırladım ancak çözüm olmadı ortam aydınlıkken bir sorun yok ancak karanlık ortamda asla 3. Parti uygulama olmadan video çekemiyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Members uygulamasının destek sayfasından hata raporu oluşturun. Görselleri de ekleyin yazılım bir kontrol edilsin. Kendiniz cihazı fabrika verilerine sıfırlayarak yeniden kontrol edebilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
Kendi kamera uygulaması ile çektiğim videodan ekran görüntüsü Screenshot_20220702-223855_Gallery.jpg
yavuza50
Active Level 6
Galaxy A
WhatsApp üzerinden çektiğim videodan ekran görüntüsü ortam biraz daha karanlık olsa **bleep** çok daha bariz oluyor aslındaScreenshot_20220702-223906_Gallery.jpg
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Members uygulamasının destek sayfasından hata raporu oluşturun. Görselleri de ekleyin yazılım bir kontrol edilsin. Kendiniz cihazı fabrika verilerine sıfırlayarak yeniden kontrol edebilirsiniz.
0 Likes