cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 UI 3 güncellemesi sonrası bitmeyen sorunlar

(Topic created on: 04-09-2021 04:47 PM)
269 Views
mimami
Active Level 2
Options
Galaxy A

image

Uygulamaların çökmesi, telefonun sürekli takılması, uygulamaların donması, uygulamaların sürekli kendini kapatması, edge panelin aşırı takılması ve kullanımının işkence olması, bildirim panelinin hatalı çalışması( aşağı çekince saar ve pil gibi bilgi kısmı yarım olarak görünüyor)

Gerçekten merak ediyorum ilk samsung telefonumu kullanmak eziyete mi dönüştü yoksa düzeltirler mi diye.

6 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Durumun incelenebilmesi için hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8

Düzeltme güncellemesi test aşamasındadır
mimami
Active Level 2
Galaxy A
Ayarları sıfırlayıp gidiyorlar ne yapabilirler ki ordan. Hata eaporu gönderdim zaten ama sorunlar güncellemeden sonra birike birike gelmeye başladı. Bildirim panelinin yeni hali hem eskisinden çirkin hem de düzgün çalışmıyor. O Kadar saçma ki
0 Likes
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Bak bu gönderiyi gördüm Android 11 güncellemesini yapmamaya karar verebilirim🤔
0 Likes
mimami
Active Level 2
Galaxy A
Bi çok marka telefon kullandım ama bu aldığım en kötü güncelleme oldu. Telefon berbat halde. Sürekli olmuyor bu sorunlar ama arada bir olsa da eskisi gibi iyi olmadığını gördüğüm için canım sıkılıyor. Uygulamalar çok **bleep** çöküyor. Anlamıyorum yani. Samsung internet zatem berbat yavaş bi uygulamayken şimdi çok ama çok daha yavaş çalışmaya başladı mesela. YouTube desen aptala döndü düzgün çalışmıyor. Samsung bu ya nasıl böyle bişey yaptı aklım almıyor. Ve düzeltmezlerse Samsung'a karşı zor zor düzelen bakış açım tekrardan eski haline dönecek ve başka modellere yönelicem. Telefonlar arayüz olsun her konuda başarılı bunu kabul ediyorum ama bu sorunlar gördüğün gibi çok fazla dostum.

Yani güncelleme olmadan nasıl olur bilmem ama yeni biiey sunmuyor güncelleme ve emin ol eski hali o kadar güzel ki
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Ben hic bir sorun yasamadim, yasamiyorum. Kamera hariç
Galaxy A
Bende de uygulamalar çöküş yaşıyor cihaz M31 Prime özellikle internetli uygulamaları kullanırken oluyo çünkü bende sürekli internet kopuyo ve ne kadar internet kullandığım bilgisi geliyor. Hat TURKCELL
0 Likes