cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Android 10 Güncellemesi

(Topic created on: 04-18-2020 08:55 AM)
494 Views
osmanilik
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar

A50 cihazıma ne yazık ki bende Android 10 güncellemesini yapmış oldum. Baştan belirtmem gerekirse çok kullanışlı özellikler eklenmiş. Fazlası ile beğendiğim özellikler bunlar..

Fakat... Işte herşeyi silip atan bir şey bu "fakat".. 

Hız, performans ve özellikle de kamera (kamera bir kartalken serçe olmaya karar vermiş) ile ilgili yenilikler Android 9 sürümüne nasıl geçebilirim dedirtiyor bana..

Cihazı seviyorum ve soğumak istemiyorum. Samsung bu konu da bir adım atarsa çok sevinirim

(Detayları yazmadım. Kullananlar zaten bir çok negatif yönlerini çoktan öğrendi,  deneyimledi.)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba hosmanilik,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle güncelleme sonrasında yaşadığınız  sorunlar  için üzgünüm. Bu sorunları incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
frkna50
Active Level 5
Galaxy A
Aynen Samsung Android 10 u yapamadı
0 Likes
osmanilik
Active Level 3
Galaxy A
Elbet kararlı bir sürüm haline gelecektir lakin bu hale gelene kadar hızlı kararlar alıp yaşanan mağduriyeti gidermesi beni ikna edecektir.
gokhan109
Active Level 4
Galaxy A
Maalesef android sürüm düşürme işini ancak bilgisayar yardımı ile yapabilirsiniz. bu konuda tavsiyem tecrübesiz iseniz kesinlikle yapmayın. Yapacağınız bir hata sizin telefonunuzun içerisinde bulunan yazılımı da silip açılmamasına sebep olabilir. İnternetten "Odin programı yardımı ile nasıl rom yüklenir?" diye aratırsanız dediğim işlemin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.
0 Likes
osmanilik
Active Level 3
Galaxy A
Samsung tarafından sunulacak bir çözüm olmayacaksa başka bir çözüm denemeyeceğim. Sonuçta para verip aldım bu cihazı :) Pişman olmak istemem..
0 Likes
gokhan109
Active Level 4
Galaxy A
Kesinlikle yapabileceğiniz en iyi şey kararlı yeni bir sürümü beklemektir.
0 Likes
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy A
malesef samsung pek bir şey yapamaz bu mağduriyetinize özel bir yazılım size yollayamayacaktır ama bu yaşadığınız sorunları members uygulamasından hata raporu göndererek samsunga bildirmeniz düzelmesi konusunda yardımcı olacaktır ve hazırlanınca bir güvenlik güncellemesi adı altında sizlere(yani a50 kullanıcılarına) çözülmüş bir şekilde tekrar sunulmasını beklemeniz lazımdır
0 Likes
serdaraskin
Active Level 1
Galaxy A
merhaba. Android 10'a geçmeden 9'u ne kadar süre daha kullanabiliriz acaba? A20 kullanicisiyim. Şu an telefonumdan çok memnunum. güncelleme yapınca sorunlar olacağını net biliyorum ve guncellemek istemiyorum. Mesela android 9 ile 1 sene daha kullanabilir miyiz?
0 Likes
osmanilik
Active Level 3
Galaxy A
Güncelleme isteğe bağlı bir durum olduğu için belirli bir süresi yok. Es kaza güncellemezseniz belki de bir ömür 🎅
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba hosmanilik,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle güncelleme sonrasında yaşadığınız  sorunlar  için üzgünüm. Bu sorunları incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​