cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A35 VE A55 BİLGİLENDİRMESİ

(Topic created on: 02-15-2024 02:41 AM)
248 Views
zeto
Active Level 8
Options
Galaxy A
YENİ ÇIKICAK A SERİSİ A35 VE A55 HAKKINDA ŞUNU DİYCEM YENİ A 35 A54 İŞLEMCİSİ VE **bleep** KASA İLE GELİYOR ALMAM BEN ANLMAK SİZE KALMIŞ ONU ALANA KADAR A54 ALINABİLİR A55 DE İSE BAYA GELİÇME VAR METAL ÇERÇRVEYE GEÇİŞ KAMERALARDA ARTIŞ VAR VE EKRAN DAYANIKLIĞI A54 DEN DAHA İYİ VE Bİ TIK DAHA İYİ İŞLEMCİ OLCAK AYRICA A55 LE BİRLİKTE İLK KEZ A SERİSİN DE 12GB RAM KUNLANIMI OLABİLİR MART AYI İÇİNDE GELİYORLAR OLABİLİR SİZE HWP NİN CİHAZ HAKKINDA Kİ VİDEO LİNK EKLEDİM

8 Comments
Ali-SM-A127F-
Active Level 4
Galaxy A
A55 25k olur böyle çıkarsa hadi maks 23k
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
A55 de bir değişiklik yok
Ali-SM-A127F-
Active Level 4
Galaxy A
Nasıl yani görüyoruz ki var baya ciddi iyileştirmiler yani
0 Likes
Galaxy A
Valla her modelin de â34 den farkı yok herşey aynı içi uygulaması kasması donması şarjı inden adaptör ve kulaklık çıkmaması şimdiki aklım olsaydı yani a34 biraz inceleme şansım olsaydı almazdım yada a54 incele şansım olsaydı almazdım gider başka bi cihazı alırdım.
Miladi-A54-5G
Active Level 6
Galaxy A
(A55)Değiştirmek için tasarımında farklı olması lazım bence.
A54 ten hiç farkı yok. Büyük ihtimal A56 farklı olur. Ben onu beklemekten yanayım.
0 Likes
Ali-SM-A127F-
Active Level 4
Galaxy A
A56 A36 Serilerinde Artık Bir Tasarım Değişikliğine Giderler Diye Düşünüyorum
halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy A
Gordugum f.a.r.k a35in nokta centik olması ve a54 un islemcisiyle gelmesi ikisinde de dynamik keyland dedikleri yan tuşlardaki çıkıntı tasarim ama fiyatı daha yüksek olacaktır a serisinde çoğuna göre f/p ürünü a34 tür ama ozelliklerine bakinca a5×lerden başka premium hissettiren A serisi cihaz göremiyorum ne varsa S serisinde var fiyatı da ona göre yüksek
0 Likes
Galaxy A
👍
0 Likes