cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 alınır mı? 4 yıl kadar gider mi?

(Topic created on: 01-11-2024 08:29 PM)
440 Views
yns21fe_geri_gelecek
Active Level 9
Options
Galaxy A
Bir tanıdığıma telefon bakıyoruz. Şimdilik aklımızda A34 var. Kamera ve güncelleme meselesi pek önemli değil. Tek isteğimiz telefonun 4 yıl kadar yarı yolda bırakmadan idare edebilmesi. Alo desin, sosyal medyaya girsin yeter mantığı. Bariz bir kasma donma olmadan bu telefon ortalama ne kadar gider? A10 ve A20 serileri 1 yılın ardından fazla kasma ve donma yaşıyor diye duymuştum. 
10 Comments
BEŞİKTAŞ04
Beginner Level 2
Galaxy A
A34 Samsun ne zaman çıktı hiç aklıma gelmedi Fiyatı çok yüksek alan gücümüz de yok
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Yazılım.olarak 4 yıl gider ama donanım olarak zor
0 Likes
Galaxy A
A35 almasını öneririm ama fiyatı 16.000tl civarında olacak
0 Likes
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Galaxy A
Fiyat olarak bu ekonomide güzel bence a34 bende almayı düşünüyorum a51 den geçiş yapacağım deneyenler genelde kamera işlemci pil gücü olarak iş görür ben alırım ama 4 yılı görür mü garantisi olmaz Android 16 yi da alacak diye biliyorum elektronik eşyanın garantisi olmaz her cihaz için geçerli max 2 yıl
0 Likes
Abc34matik
Active Level 7
Galaxy A
A34 alma ısınıyor ekran ara ara işlemiyor takılıyor titriyor
Rezalet model.
mert14
Active Level 6
Galaxy A
aynen kanka a34 a54den daha iyi olmasi
0 Likes
NurylmzA34
Expert Level 2
Galaxy A
Bence gayet iyi oyun oynamıyorum sadece sosyal medya alo desin dedim şimdilik sıkıntı yok ĵ8 modeli bile kasma olmadan 4 5 yıl kullandım ben
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba hayırlı alışverişlerA54 öneririm makul model olarak
0 Likes
Hugsy
Active Level 5
Galaxy A
Hocam fazla gereksiz negatif yorum var, A33 kullanıyorum 2 yıldır, aldığımdan beri hiçbir konuda sorun yaşamadım. Sadece aşırı sıcak bir bölgede yaşıyorsaniz, telefon ısındığı zaman ister istemez arayüz gecislerinde hafif takılmalar oluyor, onun dışında kendi kendine ısındığıni görmedim.
0 Likes