cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 Pil sağlığı

(Topic created on: a month ago)
242 Views
Kullanıcı24
Active Level 3
Options
Galaxy A
Telefonumu Ocak'ta aldım.Mayıs ayına kadar pil sağlığı %91'e düşmüş.Bazı cihazlarda fabrika çıkışlı hata olabiliyor deniyor.Cihaz düşse veya yanlış kullanımdan kullanıcı hatası olsa ondan kaynaklı olabiliyor veya yazılımsal hatadan kaynaklı olsa bile %91 düşmesi %9 bile fazla.Benzer problemi olan kişiler çözüm olarak batarya mı değiştirdiniz?Başka şekilde mi çözdünüz?Sebep üretim hatası mıydı? 
16 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
pil değişimi şart
Kullanıcı24
Active Level 3
Galaxy A
O yüzden servise vericem.Peki üretim hatalıysa servis bakmadan anlaşılır mı?
Belki üretim hatalı cihazlarda belli ortak sorun vardır
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
üretim hatası olabilir evet ama serviste onu ölçüyorlar pilin voltajını vesaire özel cihazlarla ama büyük ihtimal değişir çünkü her cihazda var
Kullanıcı24
Active Level 3
Galaxy A
Umarım sorun sadece bataryadır.
dogukan18
Active Level 1
Galaxy A
Nerden baktın ki pil sagligina
Kullanıcı24
Active Level 3
Galaxy A
Smart Tutor'dan yetkili kişiyi aradım.O baktı.Bana raporu verdi.5 ayda 110 döngü pil sağlığı %91 çıktı.Google playdan indirebilirsin.
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Aynı sorun bende var ekimde aldım pil sağlığım %90 a 34 serisinde kronik batarya değişsen bile onda da aynı çıkıcak değer hocam
Kullanıcı24
Active Level 3
Galaxy A
Başbelası model yeminle.Yaptırdıktan sonra başka cihaz bakıcam bu gidişle.Hocam değiştirmeyi düşünüyor musunuz?
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Düşünmüyorum hocam ben memnunun batarya sağlığı hariç kronik bir sorunu yok ki aldığım her cihazı ztn garanti bitmesine 2 ay kala servise verip batatya değişimi ve genel temizlik yaptırıyorum