cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A34 5g spotify Aşırı ısınma

(Topic created on: 05-30-2024 12:40 AM)
214 Views
Auu64
Beginner Level 4
Options
Galaxy A
Telefonum a34 5g modeli her uygulmamda güncel hiçbir uygulama da ısınma bile yapamazken spotify uygulamasında telefon çok yavaşlıyor ve aşırı bir ısınma oluşuyor ayni zamanda telefonda kasma ve bluetooth'da takılma sorunu yaşıyorum 
6 Comments
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
bir kere yedek alıp bunları dene.

marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Bende a54 var dediğin uygulamada dediğin sorun olabiliyor bence optimizasyon sıkıntılı
Auu64
Beginner Level 4
Galaxy A
Bencede öyle galiba
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Kqblosuz kulaklık bağlıyken sende ara sıra ses kesip sonra çalöa durumu oluyor mu 2 gün dür öyle oluyor ara sırada
Auu64
Beginner Level 4
Galaxy A
Bende kablosuz kulaklık bağlıyken ısınmanın dışında aynı sorunu yaşıyorum hatta baya bildiğin telefon çökecek gibi hâle baya baya kasıyor
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Uygulama sorunlu dediğim gibi