cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32

(Topic created on: 12-08-2023 01:37 PM)
273 Views
Sevda0621
Active Level 1
Options
Galaxy A
Ya dün Galaxy Store ve Telefon uygulaması durduk yere silindi. Uygulamalar kısmında görünüyor fakat hiçbir şekilde ekrana taşıyamıyorum ikisini. Bilgisi olan lütfen cevap verebilir mi?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu kapatıp aç. Bir de Ayarlar Uygulamalar kısmından bak. Oradan verileri silebilirsin. Bir de gizlemiş olabilirsiniz. Ayarlarda Ana ekran ayarları yazıp aratın girin. Gizlemiş olabilirsiniz.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Basılı tutup beklediğinde ne oluyor?

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar - ekran - ana ekran - uygulamaları gizle bölümünü kontrol edin Bir klasöre atılmış da olabilir Klasörlere bakın Bulunmazsa ayarlar - genel yönetim - sıfırla - fabrika ayarlarına dön yapıp cihazı yeniden başlatın

View solution in context

10 Comments
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu kapatıp aç. Bir de Ayarlar Uygulamalar kısmından bak. Oradan verileri silebilirsin. Bir de gizlemiş olabilirsiniz. Ayarlarda Ana ekran ayarları yazıp aratın girin. Gizlemiş olabilirsiniz.
Sevda0621
Active Level 1
Galaxy A
Yok olmadı yine de
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Basılı tutup beklediğinde ne oluyor?
Sevda0621
Active Level 1
Galaxy A
Nasıl yani anlamadım?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Menüdeyken uygulamaların üzerine basılı tutarak ana ekrana tasıyabilşrsin.Ek olarak ana ekrandayken ekranda boş bir yere basılı tutup çıkan ayarlar sekmesine tıkla,orada gizli uygulamalara bak ve (-) işaretine tıklayıp oradan çıkart.1702042894173.jpg1702042894248.jpg1702042894317.jpg
Sevda0621
Active Level 1
Galaxy A
Çok teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim.Eger cevaplarım tatmin edici olduysa cevaplarımı çözüm olarak kabul edersen memnun olurum.
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar - ekran - ana ekran - uygulamaları gizle bölümünü kontrol edin Bir klasöre atılmış da olabilir Klasörlere bakın Bulunmazsa ayarlar - genel yönetim - sıfırla - fabrika ayarlarına dön yapıp cihazı yeniden başlatın
Sevda0621
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler