cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A23

(Topic created on: 06-20-2022 07:17 PM)
80 Views
Kaptan12345
Active Level 7
Options
Galaxy A

A23 kullanan arkadaşlar memnun mu? 

Almayı düşünüyorum, lütfen cevap verin 🙂
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A23 bazı arkadaşlar sorun karşılaşmış A23 yerine A53 ya da s20 fe al
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Kardes bu ne saçma yorum 4 bin lira daha pahalı telefon öneriyorsun adamda o kadar bütçe olsa neden a23 almak istesin
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A23 kasma donma varmış 4 bin lira boşa gidecek
yusufA23
Active Level 3
Galaxy A
Yaklaşık 2 3haftadır kullanıyorum.
Batarya konusunda bir gün tam gidiyor bu kullanımda oyun sosyal medya youtube vs hızlı şarj var 1dk da %1 şarja denk geliyor hemen hemen.
İşlemci olarak memnunum gayet güzel oyunlarda üzmüyor pes de yüksek ayarlarda 60 fps geliyor.
90hz ile akıyor ekran vs canlı
Kamera olarak orta diyebilirim 50 mp özelliği var. Ana kamera ve 50 mp lik seçenek gayet güzel. Video olarakda 10/7 gibi ois olması güzel ama tam sabitlemiyor ancak tatmin eder. Geniş açı video fotoğrafta tam deneyimleyemedim ama ışık az ise kumlanma oluyor
4gb ram ideal gence ram plus ile ister 2gb ister 4gb oluyor. Parmak izi hızlı çalışıyor.
Genel olarak anlatmaya çalıştım. Merak ettiğiniz başka bir şey varsa sorabilirsiniz
Kaptan12345
Active Level 7
Galaxy A
Peki hiç ısınma ya da donma-kasma oluyor mu? Yani bu elektronik bir cihaz Sonuçta elbette olacak ama çok **bleep** oluyor mu?
Kaptan12345
Active Level 7
Galaxy A
Donma-kasma oluyor mu?
yusufA23
Active Level 3
Galaxy A
Donma olmuyor genelde ana menüde hani 30 geçişin 1 inde falan oda hani normaldir. Isınmada oyun oynarken yarım saat sonra ısınıyor ama alev alcak düzeyde vs değil ortalama çok ısınmıyor zaten kılıfla kullandığım için çok hissetmiyorum oyun haricindede çok ısınmıyor
Kaptan12345
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkür ederim. Yani genel olarak alınabilecek bir cihaz değil mi?
yusufA23
Active Level 3
Galaxy A
Aynen öyle. Eğer çok üst düzey bir beklenti yoksa bu beklentileri karşılayabilir. Ancak bu fiyata m23 de bakabilirsiniz işlemcisi daha iyi ve kamerasında 4k desteği var. Üstelik 5g de bulunuyor. Fiyatları çok yakın