cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A145/F

(Topic created on: 12-02-2023 09:32 PM)
132 Views
Android13old
Active Level 3
Options
Galaxy A

Cihaz Yavaş Arayüz Kasıyor Baktım Fabrika Ayarları Çözmüyor Arkadaş Hard Resete Alamıyorum Cihazı Recovery Moda Geçmiyor Kabloların 2 Tarafı Typce PC Ye De Bağlayamıyorum A13 De PC Ye Bağlamadan Atabiliyordum Hard Reseti.

9 Comments
Galaxy A
Yahu hocam millet babasının hayrinami pahalı telefon alıyor tabikide kasacak 7000 TL liralarık çöp o bütçeniz yoksa bir şekil satın ikinciel mümkünse elma markası birşekil işinizi görür bu devirde herkes böyle yapıyor
Android13old
Active Level 3
Galaxy A
Hard Reset Boşa Atmim Ozmn😔
Galaxy A
Atmayın tabiki bunlar boş hocam
0 Likes
Galaxy A
Hocam bu kabul edilebilir vir şey değil 7000tlye tamam s serisi performansı beklemiyoruz ama bu az bir rakam da değil ... samsung 4 jenerasyon boyunca giriş seviyesi cihazlarda exynos 850, helio g35 gibi gelecek vaat etmeyem işlemcileri kullanmaya devam ediyor. Daha android 13 ü zor kaldırıyorlar bir de android 14 15 kasım kasım kasılacak telefonlar yani bir telefon kutudan çıktığı an kasmamalı.. bu jenerasyonlar boyunca sadece kamera tasarım ekranları iyileştiriyor işlemciler hep aynı kalıyor neyseki ax5 serisi en düşüğü a05 helio g80 ile gelecek ama çok geç kaldılar herkes telefonlardan anlamak zorunda değil ki 7000tlye dede telefonu olmaz..
0 Likes
Galaxy A
Ayrıca yazık etmişsiniz o telefona para vererek
younesz
Active Level 10
Galaxy A
Hard reset fabrika ayarları falan cihazı hızlandıracağını sana kim soyledi yine account u kapattıracaksin yine aynı senaryo buna bukadar para vereceğine kaçak şayamoi alsaydın senin işini daha cok görürdü (s serisi alamıyorsan tabiki)
0 Likes
Galaxy A
Knk yarın yazacam çok uzun bir yazı olacak hatta ben kendim post olarak atayım zaten düşünüyordum böyle birşe,y yazmayı animasyonları kapa gibi herkesin bildiği ayarlar değil xda forumkarından derlediğim büyük bir yazo olacak rootsuz seviyeden garanti dışı bırakacak kafar ileri modifikasyonlu ayarlar falan olcak
Android13old
Active Level 3
Galaxy A
Aklıma Custom Rom Geliyor 😂😂
Galaxy A
Fhjj o kadar ileri gitmem banlanmak istemiyoum 🤣📲
0 Likes