cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A13 güncelleme

(Topic created on: 01-11-2023 11:27 AM)
271 Views
eren33
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhabalar android 13 güncellemesi geldi telefona sosyal medyada kasma donma oluyor eski sürüme geçme ihtimalimiz varmi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Cihazınızda yapılan güncellemeler geri alınamaz. Yetkisiz işlem yaparak cihazınızın güncellemesini eski sürümüne alırsanız, yetkisiz işlem olduğu için garanti dışı kalacaktır. Ayriyetten donma ve kasma sorunuyla ilgili, members uygulaması üzerinden hata raporu oluşturabilirsiniz. 

View solution in context

13 Comments
nuuurella
Active Level 5
Galaxy A
Eski sürüme maalesef geri dönüş olmuyor .Fakat serviste bir önceki sürüm varsa destek olabilirler belki
Galaxy A
Samfrew üzerinden gecenler olmuş.Android 13'ten 11'e geri gecip garantiden çıkmadıklarını söylüyorlar.
eren33
Active Level 5
Galaxy A
Telefonu fabrika ayarlarına geri döndürsek android 12 oluyor demi
Galaxy A
Hayır,öyle yaparsan kurulu olanı yenilemiş olursunuz.Formatlayın düzelme durumu olur.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırlama işleminden sonra sorun düzelmez ise kontrol edilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim et servis bilgisi için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711
eren33
Active Level 5
Galaxy A
Vallahi ya insgamdan reels videolarını izlerken bile kasıyor
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Cihazınızda yapılan güncellemeler geri alınamaz. Yetkisiz işlem yaparak cihazınızın güncellemesini eski sürümüne alırsanız, yetkisiz işlem olduğu için garanti dışı kalacaktır. Ayriyetten donma ve kasma sorunuyla ilgili, members uygulaması üzerinden hata raporu oluşturabilirsiniz. 

eren33
Active Level 5
Galaxy A
Oluşturduk klasik kopyala yapıştır yapıp gönderdiler
Galaxy A
Garanti dışı bırakma olayı yok. Ben ROM atarak 12'den 11'e düşürüp servise yolladım garanti kapsamına halledildi sorunum.