cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A10s

(Topic created on: 06-22-2020 12:39 AM)
108 Views
ozcanaktas
Active Level 1
Options
Galaxy A
15 Comments
ozcanaktas
Active Level 1
Galaxy A
9 a nasıl dönüş yaptınız
0 Likes
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Kardeşim Öncellikle Merhaba cihaza Güncelleme Yaptıktan Sonra Yeni Bir üst Güncellemeye Alışması Zaman Alır Belkı 3 Gün Belki 7 Gün Cihazı Kullanmanıza Bağlı Olarak Değişir Siz sabredemeyip Sürüm Düşündüyseniz Lütfen Bu Tarz Şeyleri Söylerek Milletin Aklını Karıştırmayın Her cihazın Format Sonrası Yeni bir güncelleme Sonrası Her zaman bir alışma Süreci Vardır Bilsigiz Kimsenin Aklını Karıştıracak Caydıracak Sözler Söylemeyin Bu duruma Sabredemeyip Güncellemeyi Almayıp Android 9 za devam etmeniz Sizin Hatanız Kimseye Bilgisiz tecrübesiz Sözler Sarf etmeyin Bu şekilde Millette ne umut kalıyor Nede heves Bu durumu Siz kendinize Saklamanızı Öneriyorum Şahsen Ben A10s için guncelleme yapıp Bir gün Kullandıktan sonra Format atıp 3 gün kullanımdan Sonra Gayet akıcı Seri bir hale geldi kullanmasını Sabretmesini Bilene Herşey güzel ve sorunsuz.
Siz Siz olun Hiç bir Zaman Bilgisiz tecrübe sahibi olmadan milleti caydırmaya Çalışmayın.. Saygılar
Netiletisim
Active Level 1
Galaxy A
Android 10 U5 sürümü olduğu için Android 9 U5 sürümüne düşürebilirsiniz Odin ile. Yani Android 10 U6 olsaydı Android 9 da U6 olmadığı için geri dönüş yapamazdık.
0 Likes
Netiletisim
Active Level 1
Galaxy A
Yargıc kardeş merhaba. ben kendi fikrimi soyledim yükleyip deneyebilirsiniz. Ben cihaza güncelleme yapacam ve birde alışmasını bekleyecem öylemi ? uygulamalarda kasıp donsa tamam diyecem ama örnek olarak gelen aramalarda telefon zil sesi geldikten 10 saniye sonra kimin aradığı geliyor ekrana.
0 Likes
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Dostum Bu konu Içın Tartışacak Değilim Ama Sakın yüklemeyin gibi bu tarz konuşmanız Çok yanlış Benim 3 adet cihazın Var A10 A10s A20 hepside Elimde Tek A10s cihazıma android 10 geldi guncellemesini Yaptım formatladim Sorunsuz Stabil şekilde Çalışmakta. Burda Söylediğiniz Gibi 10 sn. gibi gecikmeler her cihazda yok Bu sorun sizin Cihazınız ILE alalı bir durum yazılımsal olsa şahsen ben yaşardım ve bildirirdim Yanı demek istediğim Şu dostum Sizin Telefonunzda bu hata var diye Her telefonda olucak diye bir söz konusu yok O yüzden Siz cihaziniza Hard Reset atıp wipe cache partition yapıp Herşeyi Silip tekrar odin ile orjianl yazılım kurup bir süre kullaniminiza bağlı olarak bekledikten sonra aldığım performansı alırsınız Tabi Giriş Seveyi bir cihaza orta Segment cihazı gibi Davranırsanız Siz her zaman bu durumdan Şikayetçi Olacaksınız Ve hiç bir zaman Çözüm elde edemeyiceksiniz Yazmakta hiç bir şekilde mecbur değildim ancak Sadece bilgilendirmek istedim yanlış Düşüncelerden çıkın diye...
Netiletisim
Active Level 1
Galaxy A
Kardeş aynen dediğin gibi guncellemeden sonra önce factory reset ardından wipe cache yaptım ve ardından odin ile tekrar yazılım attım. telefonu yaklaşık 3 saat kullandım özellikle gelen giden aramalardaki gecikmelerden dolayı eski sürüme dönüş yaptım. inşallah diğer arkadaşlarda aynı şey olmaz.