cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 52 kamera titreme dalgalanma

(Topic created on: 04-21-2022 08:37 PM)
744 Views
samsung4444
Active Level 3
Options
Galaxy A

A 52 telefonum var titreme oluyor florasan altında . Beyaz renkli ışıklarda sorun yaşıyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samsung4444,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
23 Comments
samsung4444
Active Level 3
Galaxy A
Sizden rica ediyorum . Sorun bulur musunuz
0 Likes
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Biraz önce hafif beyaz lambanın altında fotoğraf çekmeye çalışıyordum kameranın alt rarafında beyaz dalga/yansıma gibi bişey var ama başka ışık altında yada başka yeri çekerken böyle sorun yok.
0 Likes
FRTA52
Active Level 5
Galaxy A
Aynı telefonu kullanıyoruz şimdi mağazanın spotlarında da denedim sorun yok sadece pc ya da televizyon ekranında yakından video/resim çekip kaydedildiği zaman siyah şeritler halinde bozulmalar oluyor onun da A52'ye özel olduğunu sanmıyorum daha önceden kullandığım diğer telefonlarda da vardı
0 Likes
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Kameranız belli bir frekansta video kaydederken ortam ışığının daha düşük frekansta bir ışık üretmesi sonucu bu tarz dalgalanmalar, titreşimler oluşur. Işık kaynağının frekansıyla alakalı bir durum. diğer beyaz ışıklarda deneyin birde.
0 Likes
samsung4444
Active Level 3
Galaxy A
Video eklenmiyor
0 Likes
samsung4444
Active Level 3
Galaxy A
Whatsapp dener misiniz video çekmeyi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Kamera uygulamasının verisini silin Sorun devam ederse cihazı yeniden başlatın sorun yine devam ederse verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına komple sıfırlayın sorun yine devam ederse ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılımınız güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız en son çare olarak cihaza gelecek yeni Yazılım güncellemesini beklemeniz gerekir Eğer bir ağza gelen yeni yazılım güncellemesi ile ve cihazı sıfırlamanız a rağmen Sorun devam ederse en son çare olarak garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
0 Likes
samsung4444
Active Level 3
Galaxy A
Gece çekimleri Harika telefon çok güzel . Ama beyaz ışıkta titriyor
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy A
Telefonda herhangi bir kasma donma varmı? Instagram google twiter gibi yerlerde