cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 15

(Topic created on: 05-25-2024 05:28 PM)
189 Views
samsung010101
Active Level 3
Options
Galaxy A
Aldığıma pişman etti. Dokunmatik takiliyor bir süre düzelmiyor. Bazen hiç algılamıyor. Geri iade etme şansım var mı bu telefonu? Vatandan alınma iki yıl garantisi var 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy A
Önemli değil. Yazarken şu detayı eklemeyi unuttum cihazın ekranında koruyucu niyetine bir cam taktıysanız dokunmayı O da engelliyor olabilir.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
yedek alıp,sıfırla cihazı,ekranda koruyucu jelatin varsa sök ve o şekilde kullanıp test et.Sorun devam ediyorsa iade talebinde bulun.

View solution in context

12 Comments
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy A
Ayarlar ekran Dokunma hassasiyeti özelliğini açıp öyle kullanmayı dene işe yaramazsa aldığın yeri ara de ki cihaz sorunlu iade talep ediyorum yardımcı olurlar belki yardımcı olmazlarsa Samsung müşteri hizmetlerini ara Durumu onlara anlat iade ile ilgili
samsung010101
Active Level 3
Galaxy A
Anladım teşekkür ederim
0 Likes
Solution
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy A
Önemli değil. Yazarken şu detayı eklemeyi unuttum cihazın ekranında koruyucu niyetine bir cam taktıysanız dokunmayı O da engelliyor olabilir.
0 Likes
samsung010101
Active Level 3
Galaxy A
Anladım
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
yedek alıp,sıfırla cihazı,ekranda koruyucu jelatin varsa sök ve o şekilde kullanıp test et.Sorun devam ediyorsa iade talebinde bulun.
samsung010101
Active Level 3
Galaxy A
Deneyim devam ederse öyle yaparım sağolasın
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
ABDULLAH_27
Active Level 7
Galaxy A
Hayır ben de de var öyle bi sorun bulunmuyor siz bi aldığınız yere danışmanını tavsiye ederim
0 Likes
samsung010101
Active Level 3
Galaxy A
Sorun devam ederse danışacağım. Öyle sürekli bir takılma değil zaten. Alalı iki gün oldu üç defa yaptı bu sorunu
0 Likes