cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Topluluğa Düzenleme Şart

(Topic created on: 01-05-2023 10:47 AM)
349 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Forum Kuralları

Burada yazilanlarin çoğu 10-15 yaş aralığı çocuklardan oluşuyor üstüne birde her şeye bir isyan her şeye bir tavır. Adama güncelleme gelmiyor yazdığı sey acil güncelleme ver samsung. Yazılan sorunların yarıdan çoğu da saçma sapan sorulardan oluşuyor. Önce bir turkcenizi düzeltin daha sonra kendinizi düzgünce ifade edin. Bazı kuralların gelmesi ve düzenlenmesi şart ne yazık ki. Sözüm herkese değil. 

6 Comments
SAMET-A23
Active Level 9
Forum Kuralları
Evet doğru kardeşim dediğin ama benc3 15 yaş altı 10da değilde örnek 12 13 14 15 vs sıkıntı olmuyor bence bende 14 yaşındayım
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Adamların yapacak bir şey yok 18 yaş altı kişiler olsa bile hesap açarken yaşlarını büyük göstererek Bu sayede hesap açabiliyorlar veya forumlara girebiliyorlar bunu kolay kolay tespit edemezler.
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Forum Kuralları
O da doğru
Forum Kuralları
Sen ya da ben bu konuda istediğimiz kadar öneri veya istekte bulunalım bu Samsung'un hiç bir şekilde umurunda değil çünkü yaşları 10-12 veya 15 olduguna bakmıyor"onlarda para var mı var,parayı babaları ya da annelerinden mi alıyorlar beni ilgilendirmiyor!Ben satışıma bakarım!"demeyi bırakmadığı sürece ne memners gerçek anlamda bilgi paylaşılan bir yer olur ne de buraya her aklına geleni yazanlar mantık çerçevesinde yorum yapmayı becerebilir.
Aykut
Expert Level 5
Forum Kuralları
Ne yazık ki öyle
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
Forum Kuralları
Az küfür yemedim onlardan 40 yaşımdayım utanç verici maalesef