cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Forumun Düzene İhtiyacı Var!

(Topic created on: 07-05-2022 04:09 PM)
89 Views
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Options
Forum Kuralları

İyi günler herkese. Forumda aktif olamıyorum ne zamandır. Gittiğimden beri bayağı değişmiş. Sürekli özlü sözler paylaşanlar, internetten iyi akşamlar, günaydın mesajı indirip atanlar, selfie çekip atanlar... Ve daha fazlası. Moderatörler bu olaya el atmak için neyi bekliyor aceba¿¿ Veya bundan rahatsız olan tek ben miyim? 

44xHAMZAx02
Expert Level 4
Forum Kuralları
İyiyim abi sen nasılsın
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
İyiyim caniko 🤗
MehmetYalcn
Expert Level 5
Forum Kuralları
Oo sakal bırakmışsın 🤣🤣🤣
Anonymous
Not applicable
Forum Kuralları
Evet ar emoji sağ olsun 🤗
Tolga67
Expert Level 5
Forum Kuralları
Çok açık güzel bir soru soabilirmiyim benden şikayetçi olan yada yanlış veya gereksiz şeyler paylaştığımı düşünenler varmi kendime çeki düzen vermek adına söylüyorum çünkü büyük bir aileyiz kimseyi bilmedende olsa yanlış yapmak istemem saygılar 😊 🤗
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Forum Kuralları
Yok abicim, sen boş post atmiyorsun ki 😊
Tolga67
Expert Level 5
Forum Kuralları
Olsun kardeşim kimsenin hakkını yemek istemem burda benim hakkımda şikayeti olan varsa yazabilir ona göre bende kendime çeki düzen veririm çok haklı çoğu arkadaşım dostum bilmedende olsa kimsenin kalbini kırmak istemem bende 🤗 😊 😍
MehmetYalcn
Expert Level 5
Forum Kuralları
Sen de amma yaptın dostum şikayet edilecek en son kişisin 🤗🙂🌹
Tolga67
Expert Level 5
Forum Kuralları
Olsun dostun hazır böyle bir konu açılmış dile getirmek istedim sonuçta insanız hatamizda olur pek tabi farkında olmadan arkadaşımı dostumuda kırmış olabilirim özür dilemek isterim hatalarımı bilmek isterim kendime çeki düzen edebilmek adına güzel bir fırsat Hamza kardeşime ayrıca teşekkür ederim sanada ayrı teşekkür ederim kadim dostum biz bizi biliyoruz zaten 😊😍🤗🌹
MehmetYalcn
Expert Level 5
Forum Kuralları
Anladım ince düşünceli dostum 😊 kimse şikayet etmediğine göre herkes senden razı 😊 🤗🌷