cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Android 12 Yol Haritası belli oldu...

(Topic created on: 11-13-2021 11:39 AM)
751 Views
Dark_Side
Expert Level 5
Options
Diğer

SAMSUNG, GALAXY CİHAZLARI İÇİN RESMİ ANDROID 12 YOL HARİTASINI AÇIKLADI

Samsung nihayet Galaxy cihazlarına Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesi için resmi bir yol haritası duyurmaya başlıyor. İlk program, şirketin Galaxy cihazlarının ne zaman kararlı bir Android 12 güncellemesi alacağını duyurduğu Brezilya'da görüldü. Bu programın Brezilya için olduğunu, dolayısıyla başka ülkelerdeki diğer cihazların bu tarihlerden önce veya bu tarihlerden sonra alabileceğini unutmayın. Kanada'daki Telus operatörü gibi, Galaxy S21'in 23 Kasım'da Android 12 sürümünü alacağını duyurdu. 

Gönderiye göre, yeni Galaxy Z Fold 3 ilk olarak Aralık ayında büyük bir güncelleme alacak. Galaxy S21 serisi, Galaxy Z Flip, Fold, Fold 2 ve Flip 3 cihazlarıyla birlikte Ocak ayında alacak. Şubat ayında Samsung, eski amiral gemisi cihazları için yeni bir sürüm çıkaracak. Galaxy S20, S20 FE, Note 20, Galaxy S10+, A52s, A72 ve Tab S7, Şubat ayında ekibe katılacak. Mart ayında Galaxy S10, S10e, S10 Lite, Note 10, Note 10+, Note 10 Lite ve A52 planlandı.

image

Galaxy M62, Mayıs ayında alacak ilk M serisi model olacak. Yeni Tab S7 FE, Tab S6, Tab S6 Lite, Mayıs ayında Galaxy A51 ve Galaxy M52 ile birlikte alacak. Kalan tüm orta sınıf akıllı telefonlar, tabletler ve eski cihazlar Haziran 2022 ve sonraki aylarda listelenmiştir. 

Daha önce de söylediğimiz gibi, program sadece Brezilya içindir. Geçmişe bakarsanız, bu tarihler değişebilir. ABD, İngiltere, Almanya, Güney Kore, Hindistan ve Çin gibi büyük ülkeler tamamen farklı bir yol haritası alabilir.

image

image

image

13 Comments
Diğer
Yalniz burası güney amerikadan bir bilgi galiba yani biraz gec alan bi yer tr bu tarihlerin 1 ay daha öncesinde alacak
MeHmEt99
Expert Level 5
Diğer
Aynenn ben diyecektim
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Bence de öyle. S20'lerin Şubatta alıp S21'lerin de Ocakta alması saçma.
Diğer
Ayn
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Bilgi Brezilya'dan....
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Diğer
A31 niye yok
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Kalan tüm orta sınıf akıllı telefonlar tabletler ve eski cihazlar Haziran 2022 ve sonrasında...
Aykut
Expert Level 5
Diğer
A52 Mart mi 😒 daha erken alır gibi. Ocak sonu şubat başı gibi.
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Türkiye'de daha erken alır diye düşünüyorum.