cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

z fold 2 im var az once guncellmesini bitirdim iyi ama

(Topic created on: 01-21-2021 10:51 PM)
188 Views
serserikamanlı
Active Level 1
Options
Diğer

z fold 2 im var az once guncellmesini bitirdim iyi ama bi kusur var ben yazilimla dyzeltrler diye uyuyordum yamamislar insallh bunu okurlar gorurler burdan tutkiyedeki yetkillilere sesleneyim parmak izi eklemeyi kapalıyken de yapabilmeliyiz.kaoaliyken parmak izi ekleme malesrf yok bunun icin cihazi acmak gerekli buda oldukca zahmetli bilhassa sol elin parmklari icin bunu bir yazilimka duzeltmek telefonda hicbir kudut birakmayacaktir

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba serserikamanlı,

Ben Yeşil Samsung Forum Moderatörüyüm. Z Fold 2 cihazı için iletmiş olduğunuz yorumunuzu biraz daha detaylandırmanız halinde daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Yeni bir parmak izi eklemek istiyorsanız bunu menü adımlarını uygulayarak yapabiliyorsunuz. Ancak Telefon kapalıyken de eklenebilmesini istiyorsanız bu görüş ve önerilerinizi, ilgili birime ileteceğiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Dadaşş
Active Level 6
Diğer
Bunu görürler de okuyabilirler mi ? Muamma
Diğer
okumazlar oyle yazdim bakalm belki es kaza biri görür se diye
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba serserikamanlı,

Ben Yeşil Samsung Forum Moderatörüyüm. Z Fold 2 cihazı için iletmiş olduğunuz yorumunuzu biraz daha detaylandırmanız halinde daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Yeni bir parmak izi eklemek istiyorsanız bunu menü adımlarını uygulayarak yapabiliyorsunuz. Ancak Telefon kapalıyken de eklenebilmesini istiyorsanız bu görüş ve önerilerinizi, ilgili birime ileteceğiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
Diğer
kolay gelsin yeşil okumussun eksik olma.son guncelleme his olmus allh için cihazda biraz agir ama hakkini vermişler benim gibi yakışıklı bi cihaz.tek eksigi yeni parmak izi tanimlama yapacagimiz zaman cihazi tablet şeklinde acip yapmamız gerekiyo kapali normal ekranda iken tanimlama yapilmiyor bn bu geken guncelleme ile bunu duzeltrler diye dusunuyordum ilk baktigimda o oldu güncellemeden sonra fakat yoktu oyle bisey malesef aslinda buyuk eksik bence.oda olsa mükemmel e yakin bi cihaz denebilir birazda sarji skinti ama gulu seven dikenine katlanir