cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

android 12 sürümlü telefonda game launcher yok

(Topic created on: 07-11-2022 11:09 PM)
164 Views
syrex
Beginner Level 2
Options
Diğer

Samsung a03s android 12 olmasına rağmen game launcher yok bunun nedeni nedir?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA32
Expert Level 5
Diğer
Merhaba,

Yazılım-konsept gereği, bazı modeller belirli özellikleri desteklemeyebilir.

Samsung, Galaxy A03s modeli için game booster ve ya game launcher desteği sunmuyor olabilir.

Gelecek güncellemeler ile verilebilir ancak verileceğini sanmıyorum, başta gelmeyen birçok cihaza sonradan verilmedi.

View solution in context

Solution
Diğer
Merhaba

Bu tür özellikler sürüm farketmeksizin "arayüz" farkeder. Ayrıca cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklar bulunabilmektedir.

Kullandığınız arayüz "One Ui Core" olduğu için "Game Launcher" gibi özelliklerden ne yazıkki mahrum kalıyorsunuz.

Cihaz alıyorken, eğer yine Samsung markasını tercih edecekseniz, kişisel tercih ve özelliklerine göre telefon incelemek için linki inceleyebilirsiniz.

https://shop.samsung.com/tr/akilli-telefonlar/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

Solution
ben006
Expert Level 5
Diğer
Malesef ciyazlar arasinda yazilim ve donanim farklar mevcut o sebeple yok

View solution in context

7 Comments
Diğer
Vermiyor samsung bazı cihazlara A11dede yok ama M11de var mesela game launcher
ÖmerA32
Expert Level 5
Diğer
Game launcher game tools/game booster olmayınca gereksiz ama, uygulaması bir şeye yaramıyor ki oyunda eklentiler çıkmayınca
Solution
ÖmerA32
Expert Level 5
Diğer
Merhaba,

Yazılım-konsept gereği, bazı modeller belirli özellikleri desteklemeyebilir.

Samsung, Galaxy A03s modeli için game booster ve ya game launcher desteği sunmuyor olabilir.

Gelecek güncellemeler ile verilebilir ancak verileceğini sanmıyorum, başta gelmeyen birçok cihaza sonradan verilmedi.
Solution
Diğer
Merhaba

Bu tür özellikler sürüm farketmeksizin "arayüz" farkeder. Ayrıca cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklar bulunabilmektedir.

Kullandığınız arayüz "One Ui Core" olduğu için "Game Launcher" gibi özelliklerden ne yazıkki mahrum kalıyorsunuz.

Cihaz alıyorken, eğer yine Samsung markasını tercih edecekseniz, kişisel tercih ve özelliklerine göre telefon incelemek için linki inceleyebilirsiniz.

https://shop.samsung.com/tr/akilli-telefonlar/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
Solution
ben006
Expert Level 5
Diğer
Malesef ciyazlar arasinda yazilim ve donanim farklar mevcut o sebeple yok
Anonymous
Not applicable
Diğer
A03s de android 12 de sıkıntı yaşadinızmı hic yasamadiysaniz bende update ile gecicemde 12 te
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ye