cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uyuyan modlar

(Topic created on: 4 weeks ago)
243 Views
0serName
Active Level 10
Options
Diğer
Mod arkadaşım. Ben telefon fiyatına yorum yaptığım zaman hemen gelip uyarı atıyorsun ama bildirmeme rağmen bana hakaret eden kişiye bir şey yapmıyorsun. Burası böyle bir yerse zaman geçirmenin bir anlamı yok. Hem forumunuzda vakit geçiriyoruz, hem sorunumuza çözüm bulamıyoruz(sözüm modlara, arkadaşlar elinden geleni yapıyor) üstüne bir forumun en önemli ve en basit işi olan moderatörlüğü kimse yapmıyor. Hemen konuyu silerler şimdi. Ben kafa dağıtmak için girdiğim forumda geriliyorsam, vakit harcamaya değmez.
16 Comments
alleergszro
Active Level 3
Diğer

Sana hangi konuda hakaret edildi ki link atabilir misin hocam bildirelim biz de

0serName
Active Level 10
Diğer
Ben konuyu açınca silmişler mesajları.
0 Likes
alleergszro
Active Level 3
Diğer

Sen konuyu açınca silindiği kanaatine nasıl vardın hocam?

0 Likes
0serName
Active Level 10
Diğer
Ben konuyu açmadan önce duruyordu. Zaten o yüzden açtım konuyu. Öğlen olmuştu tekrar girince baktım hala duruyor konuyu açtım.
alleergszro
Active Level 3
Diğer

Demek ki "bana hakaret eden kişiye bir şey yapmıyorsun." tezin de çürümüş oldu. Ağlama duvarına döndü iyice burası da 🤣

0 Likes
0serName
Active Level 10
Diğer
Ağlama duvarıyla ne alakası var? Tezim çürümüş olmadı. Konuyu açana kadar hiçbir şey yapmadılar. Aradan kaç saat geçti ama konu açılana kadar aksiyon yok.
alleergszro
Active Level 3
Diğer

Tamam üzülme hocam işte silmişler mesajları 🤣

0 Likes
0serName
Active Level 10
Diğer
Üzülmelik bir şey yok. İnsanlar modlar zaten bir şey yapmıyor diye rahat davranıyor. Yıllardır forumlardayım burası gibi yer azdır. Sorunu dile getirdim sadece, ağladığım üzüldüğüm yok. Komik bir durum da yok.
meteh4nS23
Active Level 3
Diğer
Harbiden kimmiş o delikanlı link var mı?