cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uygulama Durduruldu Hatası Hakkında Bilgilendirme

(Topic created on: 03-23-2021 10:32 AM)
28582 Views
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Uygulamalar Durduruldu Hatası-members-banner.jpg

Değerli kullanıcılarımız,

Google’ın sunucu sorunu nedeniyle, bazı kullanıcılarımız “Uygulamalar Durduruldu” hatasıyla karşılaşmaktadır.

Bu hatayla karşılaşan kullanıcılarımız, Google uygulamasındaki depolama verilerini temizleyerek sorunu çözebilirler.

Google uygulamasındaki depolama verilerini temizlemek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ayarlar > Uygulamalar > Google > Depolama > Verileri Temizle 

Yukarıdaki adımlar takip edilerek verilerin temizlenmesine ragmen hatayla karşılaşılmaya devam ediliyorsa, Google uygulaması durmaya zorlayarak sorun çözülebilir.

Google uygulamasını durmaya zorlamak için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

Ayarlar > Uygulamalar > Google > Durmaya Zorla

Teşekkürler.

MOD

487 Comments
SÇ
Active Level 1
Diğer
valla şaka gibi aylardır sorunsuz kullanıyorum bir güncellemeyle allak bullak oldu hersey.
semh
Beginner Level 2
Diğer
bugun bendede basladi yenisden baslatiyirum silip yukluyorum uygulamalar acilmiyor.
Batuuu
Active Level 3
Diğer
Sanıyorum bu olay tüm telefonlara oldu çözümü ise şimdilik google play üzerinden android sistem webview i kaldırmak olarak gözüküyor
archilles33
Active Level 6
Diğer
Android system webview güncellemesi geldi, uygulamayı güncelleyin sorun çözülüyor.
İsmailEmre
Beginner Level 4
Diğer
Güncelledim olmadı
SÇ
Active Level 1
Diğer
şuan güncelleme yaptım problem gözükmüyor gibi. test edip son durumu buradan paylasirim. teşekkür ederim destek için.
Diğer
Sorun büyük bir ihtimalle olmaz
İsmailEmre
Beginner Level 4
Diğer
Bende'de aynısı oluyo
teknokolikx
Beginner Level 2
Diğer
Exynos islemcili samsung cihazlar batarya konusunda pek iyi degil. Snapdragon islemcili cihazlar almaya calisin diycem fakat Turkiyede satilan samsunglarin buyuk cogunlugu exynos islemcili. 1 senedir snapdragon 855 islemcili S10 lite kullaniyorum. Batarya tuketimi cok basarili. Son cikan 888 daha iyi tabi ki ama su an icin turkiyedeki snap 888 li samsung cihaz yok
PembeKedi
Beginner Level 3
Diğer

Selam,

Telefon geleli daha 1 hafta bile olmadan saçmalamaya başladı.
Dün email Gmail'de bazı mailleri acmak istediğimde programi kapatiyordu, bugün ise programı açar açmaz kapatıyor.
Aynı şeyi bugün, iş mailimin kurulu olduğu Outlook'a da yaptı. Bu korkunç bir problem gerçeten, çözümü var mı, yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler,
Kedi