cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon Hakkında telefon numarasi çözüm.

(Topic created on: 01-20-2021 11:53 AM)
682 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar, bir sey keşfettim ve sizlere paylaşmak istedim.

Ayarlar > Telefon hakkinda bölümünde çoğu kiside telefon numarası yazmamakta fâkat Iphone telefonlarindan samsung cihazlarına geçen kişilerde Telefon hakkında bölümünde telefon numarası yazmakta.

Telefon Hakkında bölümünde Telefon numaranızı getirmeyi anlatacağım fâkat bunun için herhangi bir iphone cihazına gerek duyulmaktadır.

1. Adım: Samsung cihazınızı güç tusuna başılı tutup kapatın.

2. Adim: Telefon kapandıktan 5 10 saniye sonra Samsung Cihazınızdaki Sim kartı çıkarınız.

3. Adım: Açık Olan İphone cihazina Sim kartınızı takın ve pininizi girin ve 5 dakika ayarlarda ve arayüzde dolaşın.

4. Adım: İphone cihazında sim kartınız 5 6 dakika boyunca kaldıktan sonra iphone cihazindan sim kartı çıkarın ve Samsung cihazınıza takınız ve Telefonu açınız.

Ve Ayarlar > Telefon hakkında bölümünde Telefon numaranız yazmaktadır.

image

31 Comments
SametKAPLAN
Active Level 7
Diğer
Peki Iphone olmadan yapılmıyor mu? .d
antrenoux
Active Level 6
Diğer
iphoneye gerek yok kardesim benim babam yıllardır samsung cihaz kullaniyor suanda kullandığı s8+ cihazinda yazmakta bu iphonla alakalı birsey degil bence büyük ihtimal operatorle alakalı.
SametKAPLAN
Active Level 7
Diğer
Olabilir. Belkide cihazda takılı kalma süresi ile ilgilidir.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
benim ailemden biri iphoneden s10 plusa gecti telefon numarası yaziyordu benim yazmiyordu 2 yildir bende sim kart takili çikardim iphoneye taktim sonra benim telefona taktim ve yazmay başladi.
Bir kaç sim kartta da denedim.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Yok Hayır iphone ile ilgili.
bir tek kendimde degil baska samsung cihazlarindads denedim ayni sekilde iphoneden samsunga takinca yaziyor.
antrenoux
Active Level 6
Diğer
kardesim benim babam yıllardır samsung kullaniyor şuana kadar hiç iphone kullanmadı ve cihaz hakkında bölümünde takır takır yazıyor bunuda açiklarmisin peki?
Diğer
Şey olabilir mi babanız s8+ kullanıyor sanırım cihaz eski olduğu için yazmış olabilir mi ? Ne varsa eskilerde var vallaha 😂
SametKAPLAN
Active Level 7
Diğer
Aynen bende hep öyle düşünüyorum
antrenoux
Active Level 6
Diğer
pek sanmiyorum suanda çıkarıp başka model samsunga da taksa büyük ihtimal o numara görünecektir bu tamamen opertorle alakalı olabiliyor diye düşünüyorum.