cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Türkiyedeki Güzel Öneriler İçin Kore Hesabı Açtım

(Topic created on: 12-01-2021 05:26 PM)
802 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung Türkiyedeki güzel önerileri iletmek için korede dün Alfatürk hesabı açtım cihazlarımızda Genel  hayata geçirebilecek güzel önerileri  koreli kardeşlerimize ileteceğim ve daha iyi bir hizmet sunucaklarından hiç şüphem yok gerçekleşme açısında daha iyi olacağını düşünüyorum😊

Burada maalesef çok dikkate alınmıyoruz bazı önerilerimiz gerçekleşmiyor maalesef 

image

Kendileriyle çok iyi anlaştık çok iyiler , hepsi yardımsever hiç yabancılık çekmedim 
 korede türk kullanıcısı olmasınada ayrıca çok sevindiler 😊 bizleri kardeş gibi görüyorlar 😊

Cihazlarımız için Genel güzel önerisi olanlar yoruma yazarsa hayata gerçekleştirebilecek bir önerisi ile ileteceğim (Lütfen şahsi cihaz için önerileri yapmazsanız sevinirim)

61 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Ben Daha çok Alman Forum tarafını sevdim.
Çok destek vermişlerdi, ama geç kalmıştım...
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Yok ben şahsi cihaz düşünmüyorum ,ben normal cihazlarımız için öneri için açtım 😊
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Ben şahsi cihaz demedim😅😅
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Geç kalmıştın dedin yaa direk s9 plus geldi aklıma😊
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Hiç hatırlatma😔
SercanS20FE
Active Level 5
Diğer
Usta mesela telefonu gece moduna alınca klavye teması secilmiyor. Klavye rengi kişiselleştirilebilir olmalı. Bunu lütfen iletir misin ? Gece modunda da klavye temasını seçebilelim. Bu arada Hayırlı olsun çok sevindim :)
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Galaxy store üzerinden Keys Cafe uygulamasını indirip değiştirebilirsin.
Akyüz
Active Level 10
Diğer

Katılıyorum