cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Smart Widgets ürün yazılımı güncellemesi Galaxy Z Flip 3 için yayında!

(Topic created on: 06-02-2022 01:59 PM)
85 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Teknik sınırlamalar veya başka nedenlerle bazı cihazlarda bazı özellikler eksik olabilir, bu nedenle Galaxy Z Flip 3 müşterileri , cihazlarını One UI 4.1'e güncelleseler bile Smart Widget'lara erişemezler .

 
Neyse ki Samsung, Güney Kore'de Galaxy Z Flip 3 için yeni bir ürün yazılımı güncellemesi sunuyor ve One UI 4.1'de merakla beklenen Akıllı Pencere Öğeleri özelliğini de beraberinde getiriyor. ( TizenHelp aracılığıyla )
 
 
Güvenilmeyen uygulamalara karşı daha iyi koruma
 
Güney Kore'deki yeni Galaxy Z Flip 3 güncellemesi, F711NKSU2CVEE donanım yazılımı sürümünü ve Mayıs 2022 güvenlik düzeltme ekini içerir . Yeni güvenlik güncellemesi, Hava Durumu, Kurulum Sihirbazı ve Galaxy Temaları gibi uygulamalardaki güvenlik açıklarını giderir.
 
Ayrıca, en son aygıt yazılımı, Galaxy Z Flip 3 kullanıcılarının tüm güvenilmeyen uygulamaların cihazda çalışmasına izin vermemesine olanak tanıyan yeni bir güvenlik özelliği ekler. Bu özellik çeşitli parametrelere sahiptir ve kullanıcıların cihazda hangi uygulamaların çalışmasına izin verilip verilmemesi gerektiğini filtrelemesine olanak tanır.
 
 
image
 
 
0 Comments