cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Senin Galaxy’n hangisi?

(Topic created on: 06-16-2022 10:10 AM)
42395 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Samsung Members Forum İçerik __ 998x513.png

Samsung’lu Samsung’luyu Galaxy’sinden tanır! O zaman, haydi Samsung’lu, sen de kullandığın Galaxy modelini, ne kadar süredir bu Galaxy’nin keyfini sürdüğünü ve bundan sonra hangi Galaxy ile yaşamak istediğini bizimle paylaş, tanışalım.

1,223 Comments
Diğer
2020'nin sonunda M21 aldım, gayet memnumdum Android 12 güncellemesine kadar, artık WhatsApp'ta bile ısınmaya başladı ama ilginç olan artık ısınınca performans düşmüyor.
Tablet olarak yıllardır Tab 4 var bi 6 yıldan fazla olmuştur ancak pek kullanmıyorum, YouTube'a bile tarayıcıdan girmek gerekiyor, uygulama desteklemiyor 😅 😅
Büyük ihtimalle hiçbir zaman alamayacağım fakat en güncel Sxx FE bir telefon hayalim 😄😄
Anonymous
Not applicable
Diğer
Galaxy S20 Fırın Ediyşin kullanıyorum. Sıcak sıcak güzel oluyor ellerim üşümüyor. Romatizması olanlara tavsiye edebilirim
mdlatiff
Active Level 4
Diğer
Isınmayan telefon mu var iphone 11 ve 12 de kullandım hepsi ısınıyordu. Hatta 11 yanıyordu
mdlatiff
Active Level 4
Diğer
S21 kullanıyorum herseyiyle çok güçlü bir telefon kamerası ve şık görünmesine bayılıyorum.
mdlatiff
Active Level 4
Diğer
6 sene note 4 3 sene note 10+ kullandım ikiside mükemmel cihazdı. En sevdiğim samsung modelleri s4mini s7 edge s9+ note2 note 4 note10+ dı . Gecen hafta yeni samsung Cihaz aldım s21 çok güçlü ve güzel telefon . Kamerası muazzam
Anonymous
Not applicable
Diğer
Sırayla,J7,A51,A52,A71 şimdide S20 FE kullanıyorum batarya hariç güzel telefon.
Ozdil
Active Level 3
Diğer
4 yıldır S7edge kullanıyorum. Kullanamaya da devam edeceğim desteklenmez olana kadar.
mali34
Beginner Level 3
Diğer
S20 FE kullanıyorum
mertttt
Active Level 3
Diğer
Yaklaşık 2 yıldır s10+ kullanıyorum memnunum cihazdan özellikle fotograf ve video konusunda gayet başarılı.
HyperBalance
Active Level 1
Diğer
12 aydan fazladır S20 FE Snapdragon 256/8 Modelini kullanıyorum şuan için memnunum tabi ilerleyen senelerde işlemci ve ram miktarı duşük gelmeye başlayınca s24 veya s25 almayı düşünüyorum