cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung güncelleme politikası

(Topic created on: 02-09-2022 09:18 PM)
467 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Sevgili Samsung ekibi, moderatörler ve Topluluk, ben Topraks9plus. Samsung Members Türkiye üyesiyim.

Samsung Galaxy S20 kullanıcısıyım.

Bildiğiniz üzere Galaxy S22 serisi tanıtıldı, beraberinde Yeni güncelleme politikası getirildi.

Güncelleme politikası 4 Tane Android güncellemesi ve ek olarak 1 yıl daha Aylık güncelleme politikasını bulunduran 5 Yıl güncelleme politikasıdır.

Fâkat Samsung, bu politikaya Galaxy S20 serisini ve Galaxy Note 20 serisini eklememiş.
Bu Samsung Galaxy S20 serisi ve Note 20 serisi kullanıcılarını çok üzdü.

Biz, Samsung Galaxy kullanıcıları olarak sizden dileklerimizin Ana Samsung şirketine bildirilmesini ve gerçekleştirilmesini istiyoruz.
Biz yapılamayacak bir şey istemiyoruz, Samsung Kullanıcılarını mutlu edecek bir adım bekliyoruz.

Her adımlarınızda Önceki Galaxy Kullanıcılarını unutmayın lütfen, bizleri üzmeyin.

Birleri mutlu etmek için bizlerim de görüşlerini dinleyin. 
Samsung bizlerin görüşlerini dikkate alırsa daha iyi bir marka olacağımızdan eminim.

Sevgili Forum üyeleri, Galaxy S20 ve Note 20 kullanıcıları. Samsung'un yapmış olduğu bu politikaya çok az cihazı dahil etmesini ve Galaxy S20 serisini ve Galaxy Note 20 serisini dahil etmemesi hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Yorumlarda belirtirseniz mutlu olurum.

BEN, SAMSUNG KULLANICILARININ SESİYİM.

SEVGİLİ SAMSUNG ŞİRKETLERİ, LÜTFEN GÖNDERİMİ DİKAATE ALINIZ, SAMSUNG KULLANICILARINI ÜZMEYİN.

Sevgilerimle...

Samsung Güney Kore firması:

친애하는 삼성 관계자 여러분, 사회자 여러분, 친애하는 커뮤니티 여러분 안녕하세요. 저는 Samsung Turkey Forum의 회원인 Topraks9plus입니다. 저에게 삼성은 카메라, 하나의 UI 인터페이스, 디자인 및 디스플레이입니다. 갤럭시 S20을 사용하고 있습니다. 오늘 출시된 갤럭시 S22 시리즈와 함께 새로운 업데이트 정책이 도입되었습니다. 갤럭시 기기의 경우 4개의 안드로이드 업데이트와 1년 월별 보안 업데이트 정책, 즉 5년 업데이트 정책이 도입되었습니다. 그러나 이 정책은 Galaxy S20 시리즈를 포함하지 않으며 이 정책은 대부분의 장치에 적용되지 않습니다. 갤럭시 S20 시리즈를 사용하는 한 사람으로서 대단히 죄송합니다. 3년 뒤에 지원 중단하려고 사는게 아니라 삼성을 너무 사랑하는 사람으로서 너무 안타깝습니다. 갤럭시S20 사용자라면 누구나 이 상황에 대해 매우 속상해 했을 것입니다. Samsung, 업데이트 정책에서 장치 제한 오류를 수정하기를 기다리고 있습니다. Galaxy S20 시리즈는 그렇게 쉽게 잊혀져서는 안됩니다. 

친애하는 삼성 한국 기업, 저는 삼성 사용자의 목소리입니다. 우리의 목소리를 들어주세요. 우리를 화나게 하지 마세요. 

친애하는 삼성 한국 회사, 우리는 당신의 좋은 소식을 기대하고 있습니다. 

Galaxy S20 시리즈 사용자 여러분, 이 주제에 대한 귀하의 의견을 듣고 싶습니다. 댓글에 명시해 주십시오. 감사 해요 

57 Comments
Diğer
Bence de mantıksız ve ben şahsen 3 yıl güncellemeye dahil edilen tün cihazların aynı şekilde 4 yıla da dahil edilmesi taraftarıyım
Diğer
M20 kullanicisiyim güvenlik guncelmesi gercekmi biiyorim 2021 de tek 1 guncele aldı 2022 için güvenlik guncelmesi varmi
yorgunsavasci
Active Level 6
Diğer
Memnunmusunuz cihazinizdan
Diğer
Memnunum ama güncelme konusunda memnun degilim
Anonymous
Not applicable
Diğer
s21 ultra için ne olacak
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
4 ana güncelleme alacak, Android 15'te kalacak
Anonymous
Not applicable
Diğer
iyi o zaman
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Cidden bu kadar da olmaz yani, S20 ve Note20'ler üvey evlat mı ya? Onca para ödeniyor bu cihazlara, çatır çatır vermeniz gerekiyor. 4 ana güncelleme verin de bi kullanıcıyı memnun edin, gidip cebinize ne kadar para gireceğini düşünceğinize. Böyle yapacaksanız amiral gemilerindeki satışlarınızın gitgide çöküşünüzün de sonuçlarına katlanacaksınız.
Diğer
Çok ağır ***** edesim var... ama sansürü kendim koyuyorum 😅