iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

SORU

(Konunun oluşturulma tarihi: 02-19-2020 10:15 PM)
GyZ3N
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer

Telefonumu çok Fazla Kapattığımda Batarya'ya Birşey olurmu ?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Turuncu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Diğer

Merhaba GyZ3N,

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. 

Cihazınızı kapatıp açmanın kullanım sağladığınız telefonunuza herhangi bir zararı yoktur. Cihazı kapatmadan önce verilerinizin kayıtlı veya yedeklenmiş olduğundan emin olmanızı öneriririz. Batarya'nın durumunu size aktaracağım adımları takip ederek kontrol edebilirsiniz. 

Samsung Members uygulamasına giriş yapalım. >  Members Sağ Alt köşede bulunan Yardım Alın >  İnteraktif Kontroller >  Pil  > Pil Durumu İyi veya Kötü bilgisi ekrana gelecektir. 

Kötü ise; Cihaz hafızasında bulunan veriler yedeklenerek fabrika ayarlarına geri döndürülmeli, sorunun devamında ürünü kutu içerikleri ile servis merkezimize iletmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
8 Yorum
ahmetaytas01
Active Level 7
Seçenekler
Diğer
çok uzun süre kapatmak mı yoksa çok kapatıp açmak mı?
0 Övgü Puanı
GyZ3N
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
çok kapatıp açmak
0 Övgü Puanı
Jubei
Active Level 10
Seçenekler
Diğer
Merhaba.
Sanırım sorunuzun cevabı fotoğrafta.
0 Övgü Puanı
GyZ3N
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
pek anlamadım 6 ayda bir şarj edin diyor
0 Övgü Puanı
EmrahA02S
Active Level 6
Seçenekler
Diğer
niye olsun ki
0 Övgü Puanı
galaxymyirmi
Active Level 4
Seçenekler
Diğer
uzun sure kullanılmayacak %80 üzerinde bir bataryasi olmasi lazım ve bu 6 ayda bir yapacaksin
0 Övgü Puanı
Çözüm
Turuncu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Diğer

Merhaba GyZ3N,

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. 

Cihazınızı kapatıp açmanın kullanım sağladığınız telefonunuza herhangi bir zararı yoktur. Cihazı kapatmadan önce verilerinizin kayıtlı veya yedeklenmiş olduğundan emin olmanızı öneriririz. Batarya'nın durumunu size aktaracağım adımları takip ederek kontrol edebilirsiniz. 

Samsung Members uygulamasına giriş yapalım. >  Members Sağ Alt köşede bulunan Yardım Alın >  İnteraktif Kontroller >  Pil  > Pil Durumu İyi veya Kötü bilgisi ekrana gelecektir. 

Kötü ise; Cihaz hafızasında bulunan veriler yedeklenerek fabrika ayarlarına geri döndürülmeli, sorunun devamında ürünü kutu içerikleri ile servis merkezimize iletmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Övgü Puanı
GyZ3N
Expert Level 3
Seçenekler
Diğer
Sağolun Çok Yardımcı oldunuz
0 Övgü Puanı