cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S, A, M ve Bütün Samsung Güncelleme Bilgisi

(Topic created on: 12-07-2022 12:07 AM)
79 Views
Limoncelloo
Active Level 9
Options
Diğer

http://www.guncelmiyiz.com/  Arkadaşlar siteden resmi olarak Samsung tarafından paylaşılan tarihlere ulaşabilirsiniz. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. O yüzden tairhler değişebiliyor takipte kalmakta yarar var arkadaşlar hemen gelmesinden ziyade testler tamamlanarak güzel gelmesi daha mantıklı. 

Ayrıca CheckFirm, Sammobil ve SamFrew üzerindende  ekstra olarak takip edebilirsiniz. 

19 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Peki teşekkür ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Şu android 13 hepimize gelse iyi olurdu neredeyse eli kulağında gibi geliyor banada.
0 Likes
korfez
Active Level 3
Diğer

Arkadaslar samsung a 50 guncelemesi bu sefer değişik olsun 

0 Likes
lactarius_A23
Active Level 7
Diğer
Merhaba,

Güncellemeler sizin isteğiniz üzerini olmuyor. Sizin buraya güncelleme istiyorum yazmanız bir işe yaramıyor. Lütfen sadece yardım için forumu kullanın.

İyi Akşamlar.
korfez
Active Level 3
Diğer
Zaten orasını ben bilmem ama neden gunceleme tarih gerisinde uyor sikkinti oluyor
0 Likes
Yucel16
Active Level 5
Diğer
Çok saçma bir site şu guncelmiyiz.com 28 kasımda yayınlandı yazıyor biz hala bekliyoruz nasıl oluyor acep
0 Likes
lactarius_A23
Active Level 7
Diğer
A23'e Android 13 bir kaç ülkeye gelmiş galiba
0 Likes
Vestel
Beginner Level 2
Diğer

Merhabalar android 13 ortalama ne zaman gelicek bilgisi olan var mı?

0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
İlginç olanda sammobil samfrew vb illegal sitelerin haberi olmadan telefonlara güncellemenin gelmesi 😄
SerhatErgün
Expert Level 2
Diğer
Güncelmiyiz sitesi daha kendini güncellemiyor