cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Rahatsızlık İçin Özür Dilerim

(Topic created on: 08-29-2021 06:46 PM)
1171 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Arkadaşlar biliyorum sizleri rahatsız ettim özür dilerim sizlerden ama bir FARKINDALIK yaratmak istedim yani böyle gönderilerin nasıl kötü olduğunu umarım anlamışsınızdır .

Forumun sağlığı için lütfen böyle kullanıcıların forumda bulunmaması gerekiyor, Gerekli aksiyonlar yapılmayacağını iletilmesi çok üzücü arka planda iletileceği söyleniyor (yani hiçbir şey yapılmayacak)

Forum ekibi lütfen aksiyonları alınız biz böyle boş veya gereksiz gönderirleri görmek zorunda değiliz .
92 Comments
Diğer
Sen maraşlının fanı mısın olm😂
Diğer
evet o benim fanım
Akyüz
Active Level 9
Diğer

Moderetörler gereksiz gönderileri silmiyor bence çok güzel farkındalık yaratmış Alfa abi

0 Likes
thraki
Active Level 4
Diğer
.
Tosunpaşa
Active Level 10
Diğer

Zaten durmadam gereksiz postlar açılıyordu doğru ama senin bu yaptığnla birlikte bahaneleri oldu sen gibi durmadam post açanlar var şuan bundan sonrası için de durmayacaklar sevilen biri olarak onlara böyle bir yol göstermen benim hiç hoşuma gitmedi mesela.

thraki
Active Level 4
Diğer
Kesinlikle. Alfaturk Naptın sen yaaa böyle?!?
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Yapacak bir söz kalmadı kardeşim zaten müşteri temsilcisi aslı hanıma da sinir oldum bilerek onu seçmişler başka müşteri temsilcisi istedim onuda yapmıyorlar aslında yapılması gerekiyorda samsung un işine gelmemiş olabilir
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Banada çözüm ekibini cevabı hiç hoşuma gitmedi yapacak bir şey yoktu bunu yapmak zorundaydım

Gerekli aksiyonları almaları gerek almıyorlar
ÖmerA32
Expert Level 5
Diğer
Sen kimsenin tepkisine bakma en mantıklısını yaptın belki de bu eylemimiz sayesinde birşeyler yapacaklar
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Umarım yapılır