cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 7 İkonlarını Sevemeyen Arkadaşlarımız İçin One UI 6 İkon Paketi

(Topic created on: 07-26-2024 06:09 PM)
663 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Diğer
Merhaba Members Ailesi, Biliyorsunuz ki One UI 7'nin ikonlarını herkes sevemedi bende o yüzden araştırmalarım sonucunda baktım ki figma uygulamasında bir kişi eskiden One UI 6'nın tüm ikonlarını paylaşmış bende onu şimdi sizle paylaşmak istedim. One UI 7 güncellemesi geldiğinde bu yeni ikonları sevemeyen arkaşlarımız için çok yararlı bir gönderi hazırladım. O yüzden One UI 7 güncellemesi geldiğinde gönderimi memberste bulabilirsiniz😊 Pakette ikonlar png bir şekilde ve toplamda 200 One UI 6 ikonu vardır. Klasör haline getirip linkin içine 200 ikonu aktardım. Umarım işinize yarar. Şimdi belki de bana diyorsunuz ki eee sen bunu hazırladın ama biz nasıl yapacağız şimdi işte onu da hazırladığım video'mda göstereceğim😉 

Video'da one ui 7 ikonu sadece bir örnektir

One UI 6 200 tane ikon paketi linki
link silinirse özelden benimle iletişime geçebilirsiniz:

giphy.gif

 Biliyorsunuz ki v3 sürümü ikon paketimi geçen haftadan beri geliştiriyorum. Bitti denilebilir son düzenlemeleri yapıyorum. V3 sürümü ikon paketimi 1 hafta içinde çok uğraşlarım sonucunda ve sizlerin de eleştirileriniz doğrultusunda geliştirdim. Umarım birkaç güne göreceksiniz. Bu arada v3 sürümü ikon paketim için bana ücretli mi diye soran arkadaşlar oluyor ikon paketimi ücretsiz bir şekilde quick share ile memberste paylaşacağım. Sizlerin işinize yarayan gönderiler yapıyorum inşallah yapmayada devam edeceğim 😍

24 Comments
yns21fe
Expert Level 1
Diğer
.ZIP yaparsan 200 dosyayı seve seve kabul ettirirsin 😀 Ben en azından öyle yapıyordum.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Denemedim güzel fikir bakayım şimdi hemen ona 😊
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Eminmisin? Denedim sistem error veriyor. Sen belki başka yol ile yapıyorsundur.
yns21fe
Expert Level 1
Diğer
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/️Members-ta-Haber-Paylaşanlar-İçin-Tasarım-Paketi-️/td-p/16408439?src=ShareByUserCM Şu an bağlantı mevcut değil ama benim bu gönderimde paylaştığım paket zip dosyadıydı herhangi bir sorun yaşamamıştım. Bazı kullanıcıların arada kullandığını da görüyorum erişimde de bir sıkıntı olmamış.
yns21fe
Expert Level 1
Diğer
Eğer dosya 200MB'yi geçerse de hata veriyormuş öyle bir şey var mı acaba?
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Bendeki dosyaların kalitesi yüksek herhalde ondan kaynaklı 😕
yns21fe
Expert Level 1
Diğer
Sonra geliştirdiğin ikon paketine ne oldu?
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Herhalde gönderinin sonunu okumamışsın. Yinede anlatayım hiçbir sorun yok aksine büyük geliştirmeler var birkaç güne paylaşacağım 90 ikon var 😁
Aslında bugün paylaşacaktım internette teknik sıkıntılardan dolayı internet dünden beri yoktu dolayısıyla figmayıda internetsiz açamıyordum. Haliyle süreç 2 gün uzadı. Birkaç güne geliyor 😀 boşuna pp coming soon yapmadım.
yns21fe
Expert Level 1
Diğer
Sonunu okudum da hiç ayrıntı yoktu ondan merak ettim. 90 ikon 😲 2 günün boşa gittiği halde iyi ilerlemişsin. İki gün önce bizde de aynı şekilde internet aksadı her ne kadar internetsiz tasarım yapabilsem de esinlenecek görsellere erişemediğimden bazı ikonların rengi şaştı yapacak bir şey yok 😕