cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 6.1 e bir yeni özellikle daha geldi

(Topic created on: 02-04-2024 09:37 PM)
636 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Diğer

One UI 6.1 güncellemesi Saat uygulaması için yeni bir özellik getiriyor. 👇

image

Son gelen raporlara göre, yeni One UI güncellemesi alarm ekranı için özel duvar kağıtları belirleme imkanı sunan yeni bir alarm özelliği içeriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, alarm çaldığında göreceği ekranı özelleştirebilecekler. Daha önce uygulama sadece alarm sesleri gibi diğer özelliklerin kişiselleştirilmesine olanak tanıyordu. Ancak artık kullanıcılar alarm ekranını da seçebilecekler.

Yeni özelliğin bir parçası olarak, kullanıcılara seçebilecekleri beş farklı önceden yüklenmiş arka plan sunuluyor. Ancak, kullanıcılar ayrıca kendi resimlerini veya yapay zeka tarafından oluşturulan duvar kağıtlarını da kullanma şansına sahip olacaklar.

One UI 6.1 alarm arka planı nasıl seçilir? İşte adımlar:

image

Alarm için özel bir arka plan ayarlamak isteyen kullanıcılar, Saat uygulamasını açarak veya yeni bir alarm oluşturarak işleme başlayabilirler. Ardından, arka plan seçme seçeneğine ulaşmak için sayfanın alt kısmına kaymaları yeterli olacaktır. Buradan, kullanıcılar önceden yüklenmiş duvar kağıtlarından birini veya galerilerinden bir fotoğrafı seçebilecekler.

Bununla birlikte, kullanıcılar alternatif bir yöntemle de arka planlarını özelleştirebilirler. Saat uygulamasında, sağ üst köşede bulunan dikey üç noktaya dokunarak Ayarlar’a gidebilir ve ardından “Alarm arka planı”na tıklayabilirler.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce bu yeni özellik yararlı olmuş mu? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Daha fazlası için beni takip etmeyi unutmayın! 👇🖤👍

21 Comments
Diğer
Güzelmiş.. (tailo bunu beğendi..)
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Ne hoş :)
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Diğer
Güzel de A13 böyle özellik zor ihmal gelir daha 14 gelmedi mart ayında gelcek dediler
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
6.1 ile tüm cihazlara gelmesi muhtemel bu özelliğin a13 e gelirsek bu ay gelecek gibi duruyor artık
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Diğer
Yok ağa ben 20 geldi geldi gelmedi saticam cihazı s23 geçiyorum artık bıktım
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Haklısın sende ne diyim ama artık gelmesi gerek dün bi cihaza daha geldi
ERROR__
Expert Level 1
Diğer
Bilgilendrime icin teşekkürler. Baktım hakkaten oluyormuş.1707074342026.jpg1707074342041.jpg
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim hiçbir haberi teyit etmeden yayına almam
ERROR__
Expert Level 1
Diğer
Süpersin, sağolasin tekrar. Sizden ögrenmesek samsung 'un duyurmaya niyeti yok bunlari.