cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hepinizi Bekliyorum Bugün

(Topic created on: 02-01-2021 12:28 PM)
466 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Bugün gün içinde 3 büyük güncelleme ilgili bir konu paylaşacağım ve bu forum İngilizce ve Türkçe bir arada olucaktır 

Paylaşacağım konuyu genel kore merkezine ileteceğim 3 büyük güncellemenin ne kadar istendiğini ve samsung ekibi ve samsung kore merkezi öğrenecektir 

A21S A31 A50 A70 A80 , 2019 ve 2020 A serisi 3 büyük güncelleme vermesiyle alakala bir gönderi olucaktır 

Hepinizden destek bekliyorum 
Ibrahım
Active Level 10
Diğer
Tamam teşekkürler eline sağlık bende ara ara ingilizce olarak paylaşırım.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
ben koreye paylaşcağım için ingilizce paylaştım 😊ama ara ara paylaşabilirsiniz
Ibrahım
Active Level 10
Diğer
Tamam bende Türkçe paylaşırım.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Kardeşim umarım olumlu yanıt alırsın.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
umarım bolt kardeşim şuan gönderiyi hazırladım sayılır kısa ve öz şekilde inşallah hayırlısı olur
TeknoB
Active Level 10
Diğer
Bencede özellikle a50 a70 a80 yeterli ram ve donanıma sahip mutlaka eklenmesini bu iletinin samsung Türkiye tarafından Kore merkezine iletilmesi konusunda rica ederim🙂
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Diğer
umarım bu kadar uğraş boşa gitmez ve bir sonuç alırız. bu arada bu kadar ilgilendiğin için sağol Alfatürk 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim 😊 inşallah kardeşim alırız gönderi hazır saat 13. 30 açacağım
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
arkadaşlar göndeiri hazırdır 13.30 açacağım gönderiye yorum yazıcak olursanız ingilizce yorum yazarsanız çok sevinirim

Samsung ekibi ve samsung kore merkezi 3 büyük güncelleme nin ne kadar istendiğini görürler inşallah 😊
EfeA21s
Active Level 8
Diğer
Evt bu modellerde alsa çok iyi olurdu