cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

HANGİ MÜZİK UYGULAMASI KULLANIYORSUNUZ TERCİHLER SIRALAMASI

(Topic created on: 06-09-2022 03:45 PM)
850 Views
A715FRAMAZANERDEMA73
Expert Level 5
Options
Diğer

SPOTİFY MÜZİK UYGULAMASI

image

BİZLERE NELER SUNUYOR

Podcast'ler ve şarkılar çal, en sevdiğin parçalar ile çalma listeleri oluştur

Müzik seviyorsan, Spotify tam sana göre. Çünkü Spotify ile ücretsiz dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse sınırsız. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından sınırsız müzik dinle.

• Yeni müzik radarı ile yeni parçalar, albüm ve podcast’ler keşfet
• Sanatçılar, favorin olan parçalar ve podcast’ler bir aramayla elinin altında
• Çalma listeleri ile eğlenceyi katla, kişiselleştirilmiş müzik ayrıcalığını yaşa
• Müzik çal, zevkini yansıtan çalma listeleri yap ve paylaş
• Şarkı dinle, albüm önerilerini tara, her ruh hali ve her aktivite için en ideal müzik parçalarını bul
• Podcast’ler ve şarkıları cepten, tabletten, masaüstünden, Chromecast, TV veya hoparlörlerinden dinle

Müzik dinlemek istiyorsan, Spotify ile cepten veya tabletten ücretsiz şarkı dinle. Nerede olursan ol, en sevdiğin müzik, albüm ve podcast’ler yanında.

Yeni müzik radarı sayesinde en beğendiklerinin en yenilerinden sana özel derlenen çalma listeleri, en trend sanatçılar ve podcast’ler Spotify ile parmağının ucunda.

Yeni müzik ve podcast’ler ile en sevdiğin sanatçılar ve albümler burada. İster en son çıkan şarkılardan ruh haline uygun çalma listeleri oluşturup müzik dinle, ister en sevdiğin podcast programlarını takip et.

Spotify ile müzik çal, her dilde ve her türde şarkı dinle. Eskisi yenisiyle yabancı ve Türkçe pop, rock, rap, hiphop ve çok daha fazlası Spotify’da.

Yeni müzik radarı ile yeni müzik parçalarını, yeni müzik gruplarını ve trendlerini ilk sen keşfet. Türkçe müzik listelerini takip et, sevdiğin sanatçılar ve grupların yeni çalışmalarından anında haberdar ol ve hepsini bedava dinle.

Müzik dinle, yabancı ve Türkçe pop, rap, hiphop, rock ve çok daha fazlasını keşfet. Spotify ile her türlüsünden müzik çal, beğenilerine göre oluşturulan çalma listeleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağın podcast’ler sayesinde keyifte tavan yap.

• Türkçe müzik ve podcast’ler dinlemek artık çok kolay! Türkçe müzik sevenler için eski ve yeni Türkçe pop ve rap şarkıları, Türkçe rock efsaneleri, Türk sanat müziğinin en iyileri hep burada. Karışık modda dilediğin çalma listeleri, albüm ve parçalar seninle. Tamamen senin tercihin olan sanatçılar, ister eski ister en yeni müzik çalışmaları ile seni bekliyor.

Gönlünce müzik dinle, çünkü tablette müzik ve podcast’ler dinlemek ücretsiz.
• Türkçe pop, rap, hiphop, klasik müzik ve çok daha fazlası. Dilediğin şarkı, sanatçı, albüm veya çalma listesini dinle, sana özel, kişiselleştirilmiş müzik deneyimini doya doya yaşa.

Spotify Premium özellikleri
• Sevdiğin podcast’ler, çalma listeleri, albüm ve şarkıları dinlerken araya reklam girmez. Spotify ile istediğin sanatçı istediğin anda istediğin cihazda seninle. Cepte, tablette veya bilgisayarında.
• Çevrimdışı dinlemek için her türlü müzik parçasını indirebilir ve dilediğin zaman çalabilirsin.
• Beğenilerine göre kişiselleştirilmiş müzik ve podcast’ler ile muhteşem ses kalitesinin keyfine varırsın.
• Yeni müzik radarı ile ruh haline uyan en yeni müzik çalışmalarını ve sana özel derlenen çalma listelerini keşfedersin. Spotify kullandığında başka yerde bulamayacağın kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi yaşarsın.
• Taahhüt istemiyoruz - istediğin zaman üyeliğini iptal edebilirsin.

SPOTİFY ÜCRET

image

DEEZER MÜZİK UYGULAMASI 

image

BİZLERE NELER SUNUYOR

15 milyon Deezer hayranı en sevdiği şarkıları ücretsiz dinliyor

Dokun ve dinle. 90 milyon şarkı, çalma listeleri ve podcast'lerin yanı sıra, sadece sana özel öneriler sunan Deezer, müzik arkadaşın. Sevdiğin şarkıları ve podcast'leri dinle ve müzik çalar ile yeni favorilerini keşfet. Hayatın kendi müziğini hakediyor.

Deezer tarafından sağlanan müzik uygulamasıyla en iyi özelliklerin keyfini çıkar

• 90 milyon şarkıyı keşfet
• SongCatcher ile duyduğun bir şarkıyı tanı
• Şarkı sözleri ile sen de şarkıya eşlik et ve şarkı sözü çevirisi özelliğimizi keşfet*
• Müziği türe ve ambiyansa göre çal
• Flow ile sana özel önerilerden faydalan ve kendi moduna uyan filtreyi seç
• Favoriler listene şarkı ekle
• Çalma listelerini keşfet ve sen de oluştur
• Başkalarıyla birlikte çalma listesi hazırla
• Uyku zamanlayıcısı özelliği ile müziğin durmasını istediğin saati belirle
• Komediden gerçek suç konularına kadar binlerce podcast'i keşfet
• Sosyal medyada en sevdiğin şarkıları veya podcast'leri paylaş
• Radyo istasyonlarını*, sesli kanalları ve podcast'leri dinle

Deezer Free'ye* kaydolarak tüm bu avantajlardan yararlan. Daha fazlasını mı istersin? Deezer Premium**, Deezer Family** ve Deezer Student** üyelikleriyle sınırları kaldır ve reklamsız, çevrimdışı müzik çalarının keyfini çıkar.

• Reklam yok
• Çevrimdışı mod: indir ve wifi gerekmeden dinle
• Sınırsız şarkı atlama
• Yüksek Doğrulukta ses (1.411 kbps ile kayıpsız kalite)
• FLAC kalitesinde milyonlarca şarkı
• Yüksek kaliteli ses sistemleriyle uyumluluk

Uyumlu cihazlar
Bağlantılı tüm cihazlarında Deezer keyfini yaşa - Google Nest, Amazon Alexa, Sonos ve daha fazlası.

Deezer Family:
Aile üyeliği ile Yüksek Doğrulukta ses* desteğiyle 6 Deezer Premium hesabı aç ve ailenin geri kalanıyla müzik sevgisini paylaş.

Deezer Student:
Deezer Premium üyeliğinin reklamsız dinleme, şarkı indirme, çevrimdışı dinleme ve Yüksek Doğrulukta ses* gibi tüm avantajları, yarı fiyatına.

DEEZER ÜCRET

image

FİZY MÜZİK UYGULAMASI

image

BİZLERE NELER SUNUYOR

Müzik, Şarkı Listeleri ve Sözleri

fizy’de ücretsiz müzik dinleyebilir, dilediğin sanatçıyı ve şarkıyı anında arayıp bulabilir; dilediğin şarkıların şarkı radyoları, sevdiğin sanatçıların sanatçı radyoları ile müzik zevkini genişletebilirsin. fizy’de aynı zamanda video klipleri de izleyebilir, şarkı sözlerini de bulabilir, çevrimdışı özelliği ile şarkı, liste ve albümleri internetin yokken de dinleyebilirsin. fizy ile Müzik zevkine uygun, senin için hazırlanmış özel listelerle daha önce duymadığın şarkıları da keşfedebilir, tüm bu şarkıları yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsin.

İster evde, tatilde ya da yolda farketmez, fizy ile 35 milyondan fazla şarkı ve video klipler ücretsiz olarak telefonunda, tabletinde, bilgisayarında, arabanda veya akıllı TV’inde!

Peki Türkiye’nin en iyi müzik platformunda neler var?

♪ 35 milyondan fazla şarkı, en son çıkan albümler, popüler şarkılar, video klipler ve video listeleri,
♪ Yerli ya da yabancı şarkı sözleri,
♪ Yüksek ses kalitesinde müzik keyfi,
♪ Sevilen sanatçıların canlı konser yayınları, akustik performansları ve başka hiçbir yerde bulamayacağın özel video içerikleri,
♪ Ruh haline göre dinlemeye hazır binlerce müzik listesi (playlist),
♪ Sevdiğin şarkılardan oluşturulan sana özel kişiselleştirilmiş “Haftalık Keşif Listesi” ve "Karışık Kaset" müzik listeleri,
♪ Ve en önemlisi; fizy’de internetin yokken de müzik dinleyebilmen için “ÇEVRİMDIŞI” özelliği ve daha fazlası seni bekliyor!

fizy’i ilk Ay Bedava Dene!
ilk defa uygulamayı indirenlere özel fizy premium deneme üyeliği ilk ay BEDAVA!

Peki fizy’nin Ücretli Premium Özellikleri Neler?:
♪ Reklamsız içeriğin keyfini çıkarabilirsin,
♪ Çevrimdışı özelliği ile şarkıları ve videoları indirebilir, internet bağlantın yokken de indirdiğin müzikleri dinleyebilirsin,
♪ Sana özel hazırlanmış bir dolu listeye ulaşabilirsin,
♪ Yüksek ses kalitesi deneyimini yaşayabilirsin,
♪ Sınırsız müzik dinleyebilir, video klip izleyebilirsin,
♪ Başka hiçbir yerde bulamayacağın fizy’e özel video içeriklerine ulaşabilirsin.

Haydi! fizy uygulamasını hiçbir ücret ödemeden sen de kolayca indir ve ücretsiz müzik dinlemeye başla! İnternetin olmadan ÜCRETSİZ çevrimdışı şarkıları dinleyebilir, internetsiz müziğin keyifne varabilirsin.

FİZY ÜCRET

image

YOUTUBE MUSİC UYGULAMASI

image

BİZLERE NELER SUNUYOR

Size özel müzik dünyası

Müzik dünyası sizi bekliyor:
● 70 milyondan fazla orijinal şarkı
● Canlı performanslar, cover'lar, remiksler ve başka yerde bulamayacağınız müzik içerikleri
● Müzik türlerine ve etkinliklere göre seçilmiş parçalardan oluşan binlerce şarkı listesi

Her anınıza eşlik eden kişiselleştirilmiş müzikler:
● Sevdiğiniz müzik türlerine göre sizin için özel olarak hazırlanan kişiselleştirilmiş şarkı listeleri ve Mix'ler
● Spor, Rahatlama ve Odaklanma zamanlarınız için kişiselleştirilmiş etkinlik mix'leri
● Önerilen şarkılarla listeler oluşturma veya mükemmel listeler hazırlamak için diğer müzikseverlerle ortak çalışma olanağı
● Beğendiğiniz ve eklediğiniz şarkıları, sanatçıları, albümleri ve şarkı listelerinizi görebileceğiniz Kişiselleştirilmiş Kitaplık

Hem trendleri takip edip hem yeni müzikler keşfedin:
● Karışık Keşif ve Yeni Çıkanlar gibi size özel listeleri keşfedin
● Beğendiğiniz türlerdeki müzikleri keşfedin (Hip Hop, Pop, Country, Dans ve Elektronik, Blues, Indie ve Alternatif, Caz, Kpop, Latin, Rock ve daha fazlası)
● Ruh halinize uygun müzikleri keşfedin (Rahatlama, Havam Yerinde, Enerji, Uyku, Odaklanma, Romantizm, Spor, Parti)
● Dünyanın dört bir yanından popüler şarkıların yer aldığı listeleri keşfedin

Benzersiz özelliklerle çok daha iyi bir dinleme deneyimi:
● Şarkı sözü özelliğiyle, sevdiğiniz parçalara eşlik edin
● Ses ile video arasında kolayca geçiş yapın
● Telefonunuzda, bilgisayarınızda, akıllı hoparlörünüzde, akıllı TV'nizde, arabanızda, akıllı saatinizde ve sevdiğiniz uygulamalarda müzik dinleyin
● Google Haritalar, Waze, Google Asistan ve daha fazlasıyla uyumlu

YouTube Music Premium'a (belirli ülkelerde sunulur) geçerek yararlanabileceğiniz avantajlar:
● Reklamsız müzik dinleme
● Arka planda müzik çalma
● Akıllı indirmeler dahil olmak üzere indirdiğiniz tüm içeriklere erişme
● Yalnızca YouTube Music üzerinde ses ve videolar arasında sorunsuz geçiş yapma

YOUTUBE MUSIC ÜCRET

image

HANGİ PLATFORM DAHA İYİ HANGİSİNİ TERCİH ETMELİYİZ

1. SPOTİFY

Zengin müzik içeriği ve ücret konusunda biraz daha uygun bizlere daha iyi müzik kalitesi sunuyor

2.YOUTUBE MUSIC

Milyonlarca müziği bulamamıza olanak sağlıyor ses kalitesi SPOTİFY gibi olamasada bizlere milyonlarca müziği bulmamızı sağlıyor

3.DEZZER

Ses kalitesi güzel içeriği SPOTİFYDAN biraz daha zengin ücret konusunda hepsinden pahalı olduğu için biraz geride kalıyor

4. FİZY

Turkcel müzik uygulaması olarak ses kalitesi muhteşem olan uygulama hem ücret konusunda da bir o kadar ucuz ama içeriği bizleri hayal kırıklığına uğratıyor istediğiniz her müzik karşınıza çıkmıyor maalesef.

BENİM TERCİHİM SPOTİFY OLDU HEPSİNİ DENEDİM AMA SPOTİFY BANA EN UYGUNU DEDİM HEPSİNİ BİRER AY DENEDİM HEPSİNİ PREMİUM ÜCERTLİ KULLANDIM BANA GÖRE SPOTİFY DAHA İYİ GELDİ SİZLERİN TERCİHİ NEDİR ACABA ?
52 Comments
Diğer
Ücret ekranını daha net görmek için lütfen tıklayarak bakınız 😊
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Bende YouTube premiyum kullanıyorum ona alışmışım öylede gidiyor dostum güzel bir içerik olmuş tebrik ederim😊🤗
Diğer
Rica ederim dostum yararı varsa ne mutlu 😊
Anonymous
Not applicable
Diğer
Spotify çok iyi bence
Diğer
Kesinlikle daha iyi
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Ya eskiden bende kullanıyordum bence de eskiden baya iyiydi ama şimdi uygulamayı berbat ettiler... Ya resmen gözleri paradan başka birşey görmüyor... Bazı müzikleri oynatmak için premium al, bol bol reklam dinle müzik yerine.... Yemin ederim sinirden sildiğim oldu uygulamayı.. Şimdi yt music Vanced kullan yorum o spodan daha iyi valla
Diğer
Ben ücretli kullanınca bu sorun olmuyor ama sizler için yt müzik kurtarıcı oluyor tabi
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Aynen öyle bana göre yt music uygulamasının içinde çok özellik var ve bana kalırsa mükemmel bir uygulama DEEERMİŞİM ki arkaplanda müzik oynatma ve ekran kapalı müzik oynatma seçeneği yok 🤦‍♀️ ya bunlar olmayınca müziği nasıl dinleyelim biz ya.. -_-
Fakat yt music Vanced kullanıyorum o daha iyi normal yt music ten. (Uygulamada kötüleyeceğim tek şey ekran kapalı ve arkaplanda müzik oynatma seçeneğinin olmaması onun dışında hiçbir şeyi kötğlemiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın!)
Diğer
Dediğin doğru ya 😊