cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google,Google TV uygulaması Play Store'dan 'Filmler ve TV' sekmesini kaldırıyor

(Topic created on: 03-23-2022 12:59 PM)
151 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Google, Google TV uygulaması lehine Play Store'dan 'Filmler ve TV' sekmesini kaldırıyor

 
Google TV mobil uygulaması burada bizi en yeni filmler ve TV şovları ile eğlendirmek içindir, ancak Google Play Store'daki 'Filmler ve TV' sekmesinin varlığı ile kullanıcılar arasında o kadar popüler olmayabilir. Google, Google TV lehine, Play Store'dan Filmler ve TV sekmesinin kaldırılması için bir adım öne sürdü .
 
Daha önce Google, Play Müzik'i Google Play Store'dan kaldırdıktan sonra Uygulamalar, Kitaplar ve Televizyonla dolu olarak kalır. Ve şimdi Google Play, içerik satın almak ve kiralamak için yeni yerler getiren Google TV uygulamasıyla Filmler ve TV'yi Android'e bırakmak için çalışıyor.
 
Google Play Filmler ve TV'nin yeni aşaması daha az radikal olacak, ancak Google Play'i birleşik bir medya mağazasına bölüyor. Tıpkı Youtube'daki Play eşdeğerini tamamen değiştirdiğinde Youtube Music gibi.
 
Bugün şirket, müşterilerine Mayıs ayından itibaren Android telefon ve tabletlerde Play Store'da Filmler ve TV'nin artık desteklenmediğini bir e-postayla duyurdu. Bu arada, arama artık filmleri ve şovları göstermeyecek şekilde sekme alt çubuktan devre dışı bırakılacak.
 
Müşteri sorguları ve destek için şirket, tüm Android cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelen bağımsız Google TV uygulamasına yönlendirir.
 
Arka uç altyapısı değişmediği için aile paylaşımını, Play Puanlarını veya Play Kredilerini kullanma yeteneğini etkilemez. Değişmeyen diğer faktörler, geri ödeme talepleri ve istek listeleridir. Aynı zamanda bugün web üzerinden Google Play'de herhangi bir değişiklik duyurulmadı.
 
 
 
 
Kaynak : Sammobile Türkçe çeviri
1 Comment
DEVILxNR
Active Level 4
Diğer
Kanka olay şöyle aslında google tv google filmlerdi ama o değişti kumanda falan eklendi artık filmleri google playdan değil google tv den al diye cihaza zararı yok