cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bir hata daha düzeldi. Domino etkisi bıraktı.

(Topic created on: a month ago)
97 Views
EminTuğra2011
Active Level 8
Options
Diğer
Cihazım Tab S7 Fe son büyük güncellemesini aldı. Bu üzdü. Ama çok güzel bir dönem ile sonlandırdı ve hala güzel zamanlar geçirmemi sağlıyor. Düzlen hatalardan biri Rutinler. Eskiden yaptığım rutin çalışmazdı. Lakin Android 14 güncellemesi den sonra efsane oldu. Ayrıca bu tableti alırken iPad 8. Nesil mi, bilgisayar mı yoksa Bu tablet arasında kalmıştım. Bilgisayarı taşınabilirlik ve Windows gibi nedenlerle eledim. Bilgisayarında kalemi vardı ama Windows sevemediğim için ve işlemci yüzünden eledim. iPad ise Kalemin fiyatı ve ekran boyutu yüzünden eledim. Hız yüzünden ve Tab A T510'un yaşattığı deneyim sonucu az kalsın alıyordum ama Tab S7 Fe modeli beni mest etti. O zaman iPad Air'e param yetmiyordu. O nedenle alamamıştım. Şimdi ise bakma fırsatım oldu. Aynı Hızdalar!!! Bu çok mutlu etti çünkü o zaman ve One UI 5.1.1 çok kötü bir zaman geçirmemi sağlamıştı. Neyseki düzeldi. Teşekkürler Samsung.
1 Comment
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba EminTuğra2011,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD