cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Alıveriş Sitelerinden Şarj Adaptörü Almak

(Topic created on: 03-10-2020 04:38 PM)
112 Views
ÖzcanVural
Active Level 2
Options
Diğer

Çoğumuz Samsung'un gönderdiği şarj aletlerini değil de internetten aldığımız daha hızlı şarj eden şarj adaptörü alıyoruz. Bu alışverişi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

9 Comments
A50Realkinq
Active Level 10
Diğer
cok yanliş bana kalirsa telefonunuz orjinal sarj cihaziniz herzaman en dogrusudur orjinal olmasi ve ac yse ac uyumlu olmasi lazim sarjin sakaya gelmez bataryaniza zarar verir.
0 Likes
ÖzcanVural
Active Level 2
Diğer
Fakat mesela ben S20 kullanıyorum 25w adaptör çok yavaş geliyor ve bu nedenle 45w adaptöre ihtiyaç duyuyorum.

Bu yoruma cevabına cevap: S20 45w süper hızlı şarjı desteklemektedir. Samsung kutuda kısıtlamaya gitti. Bu nedenle farklı yerlerden almak zorundayız.
A50Realkinq
Active Level 10
Diğer
bataryana uygun olan 25W en sagliklisida odur sen bilirsin
0 Likes
yunusbagci
Active Level 6
Diğer
45W destekliyorsa almanda bi sakınca yok bence kutudan 25W çıktı diye illede onu kullanacak değilsiniz parasını vermiş cihazı almışsınız aman aman bişey olacak diye niye 45W şarjdan mahrum kalasın hırpalayın az makineleri bişey olmaz işleyen demir ışıldar 😄👍
Ayhanz41
Active Level 3
Diğer
Reaxx Katılıyorum Kimin Ne Uretigini Bilmiyoruz Ve Güvenmiyoruz Bence Telefon Ile Gelen Jarzi Kulanmani Tafsiye Ediyorum
0 Likes
yuksellslak
Active Level 10
Diğer
Telefona ciddi şekilde zarar veriyor
0 Likes
ÖzcanVural
Active Level 2
Diğer
S20 Ultra 45w şatj desteğini desteklemektedir. Ayrıyeten internetten sipariş edilen şarjlardan bazıları gerçekten Samsung'un orijinal ürünü. Benim satın aldığım ticari firmanın geçmişi çok iyi gözükmekte. Telefon desteklemesine rağmen bir özelliği kullanmamak garip.
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Diğer
bence aksesuar olarak kullanılan ürünlerin orijinal olması şart. alacağınız yeri araştırın, şikayetvar'dan yorumları konu ile ilgili okuyun. veya hiç riske atmayıp pahalı da olsa samsung, xiaomi, huawei gibi telefon üreticilerinin sitelerinden alın.
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Diğer

s20 ve note 10  gibi cihazların 45 w desteği vardır alabilrsiniz.  Ürünü en güvenilir kanaldan almak istiyorsan https://shop.samsung.com/tr/   link Samsungun kendi online satış sitesidir alabilirsin. En güvenilir kanal ve şüphe olmadan alınabilir.

0 Likes