cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 11-19-2021 01:45 PM)
52398 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Diğer
Teste 5 haziran ile 5 temmuz arası
mehemyet
Active Level 6
Diğer
Cihaz 2020 yılında android 10 ile birlikte gelmiş ve şuan android 11 kullanılıyor 2 yıllık güncelleştirme planı ile android 12 alma ihtimali var
hamza550000
Active Level 4
Diğer

Ya arkadaş bu Samsung'un amacı nedir ne yapmak istiyor böyle güncelleme politikası uygulayarak müşterileri kendinden soğutup diğer markalara yönlendirme ye mi çalışıyor anlamış değilim kendi ürettiği cihaza bu kadar soğuk olan bu kadar vurdum duymaz nasıl oluyor anlamış değilim Mart denildi Nisan denildi Mayıs'ın ortasını da geçtik hala güncelleme gelmedi şu A71 daha alt modellerine verdi A71 ne yaptı sana Samsung bir türlü güncelleme yi yayınlamıyorsunuz 

mehmetali8080
Active Level 5
Diğer

Android 12 güncelleme bir süre daha bekleyen niye gelmediniz? Ne zaman gelecek?

Diğer
A71 Haziran güncelleme geliyor ki
Benim galaxy m51 için android 13 aldım bilgisayar sisteminize çok kolay :)
mehmetali8080
Active Level 5
Diğer
Çok Uzun süre daha olmaz şimdi 6 mayıs yaziyor dedim şimdi yok samsung güncelleme yalan gibi a71 dalga geçebilir gibi
Diğer
Tamam doğrudur süre güncelleme adam o vermez 11 veya 12 hatalar var sen indirici hadi iyi kolay gelsin
OMRYZC
Active Level 7
Diğer

Bizim dışımızda herkese güncelleme geldi 

VadimKM
Expert Level 4
Diğer
- A51'e Android 12 güncellemesi verildi de ne oldu, hepsi sürekli sorunlarını paylaşıyor.
- Geç gelsin ama sorunsuz olsun.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Selamünaleyküm.
Cihazınızın güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini takip tek almanızı öneriyorum.
http://www.guncelmiyiz.com/