cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 11-19-2021 01:45 PM)
52380 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Diğer
Eyvallah kral sağolasın, muhtemelen dediğin gibi olur :)
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Diğer
Rica ederim:)
yusuferen
Active Level 6
Diğer
Abi ben M21 kullanıyom nisan 25 de şaka maka vermediler ama şuan android12 yim de ama cihaz 11 den daha da hızlı kasma gitti ağır bir uygulamadan fln çikarken bekletme ve kasma gitti batarya azalma gitti hatta geç ısınıyo çok güzel yapmışlar ama bu arada yazılım Vietnam a bağlı format atıldaman yükledimde ben türkiyeye geldiği zmn Türkiye'ye geri bağlicam
Diğer
Anladım kardeşim, sağol bilgilendirdiğin için 🙂
0 Likes
samsungm31s58
Beginner Level 2
Diğer
Samsung galaxy m31s batarya degimişimi kaç saat veya kaç gün sürüyor
0 Likes
Diğer

Bir android 12 vermek bu kadar zor olmamalı paranla rezil olmak bu olsa gerek a32 yeni model diye aldık yanlısmı yaptık ne bu mayıs geldi nerdeyse yok android 12

Keremcan
Active Level 5
Diğer
Piyasaya çıkış tarihinden sonra veriyorlar sanırım.
Diğer
Biraz sabırlı ol şuan 14 ülkede yayınlandı dedikleri tarihleri arasında yayinlanmasi lazım bizde bekliyoruz ayrıca bu ay güvenlik güncellemesi de gecikti
MEHMET58
Active Level 10
Diğer
Yeni modeli en alt sürümü kategorisinde a32 ondan önce kaç tane cihaz var kardeşim
Anonymous
Not applicable
Diğer
Cihazınızın güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret ediniz takipte kalın Eğer tarihlerde değişiklik olursa orada bildirilecektir
http://www.guncelmiyiz.com/