cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 12-18-2023 02:35 AM)
169 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Jeezy
Active Level 1
Diğer

S21 fe one uı 6 güncellemesi almadı halen bir bilgisi olan varsa yazabilir mi arkadaşlar ? 

0 Likes
Eycoflu
Active Level 4
Diğer
SM-G990E modeline güncelleme şuan Tayland ve Panamada yayınlandı benim tahminim iki güne Türkiyeye de gelir.
0 Likes
erenn01
Active Level 5
Diğer
Bu siteyi günlük kontrol edin. Yayınlandığı zaman burada gözükecektir. Sitede gözükten 1-3 gün sonra güncelleme cihazınıza gelir diye tahmin ediyorum. https://doc.samsungmobile.com/SM-G990E/TUR/doc.html
0 Likes
KIauS
Active Level 6
Diğer
O iş öyle olmuyor samsung babanın gafasına göre
0 Likes
LuziS22
Active Level 5
Diğer
Daha s22 de türkiyeye gelmedi s21 fe ye mi gelecek
0 Likes
erenn01
Active Level 5
Diğer
Bana ne birader s22'den. Adam s21 fe'yi sormuş sen gelmiş s22'den bahsediyorsun. Ayrıca a54,a24 bile s22'den önce android 14'ü aldı. S21 FE'ye de s22'den önce gelirse şaşırma yani.
0 Likes
LuziS22
Active Level 5
Diğer
😒
0 Likes
LuziS22
Active Level 5
Diğer

Bu yıl çok geç yayınlıyor türkiyeye samsung. Bari net tarih verin neden kesin tarih diye veriliyor? S22 yi sürekli geciktirdi bazı ülkelere kararlı sürüm gelmiş.

0 Likes
YeetjunS22
Active Level 6
Diğer
S22 
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Bence hata olmasın diye geciktiriyorlar yoksa neredeyse herkes yurtdışında s22'de ve a34'te aldı güncellemeyi youtubeden baktığımda güvenli klasör,ekran yanığı vb. sorunlar var hata olmasın diye geciktiriyorlarsa daha iyi gecikmesi
0 Likes