cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 11-28-2021 10:13 PM)
186 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
bffgbjj
Active Level 7
Diğer
Tamam da Adalet yerini buldu mu A50 hakını verecek ler mi
bffgbjj
Active Level 7
Diğer
A50 liste de olacak mı Samsung Hakımızı verecek mi adalet yerini bulucak mı
yazılımcı
Active Level 4
Diğer

Arkadaşlar j7 prime Android 11 ve 12 güncellemelerini ne zaman alacak ? Ne zamandır bekliyorum ama hala gelmedi eğer gelmesse çok adaletsiz olur neticede cihazı kullanan çok kişi var. Android 11 gelmesse ios güncellemeleri gelebilir mi yani apple bu J serisini satın alabilir mi ?

S21feeAhmett
Active Level 7
Diğer

image

Gel be artık gönlümün efendisi 
EYÜP-K_52
Active Level 3
Diğer

Arkadaşlar,bu gün bir abi ile tanıştım bana samsung galaxy a12 telefonuna"ANDROİD 12"gelecekmi diye soru yöneltti bende cevabını bilmediğim için sizlere sorayım dedim varmı yardımcı olabilecek:)

YasinS10Lite
Active Level 9
Diğer
Evet cihaz android 12 alacak
S21feeAhmett
Active Level 7
Diğer
2022 mayıs ayında gelecek deniliyor
Diğer
A50 son bir güncellemeyi hak ediyor samsung onu kaderine terk etme bunu a50 yapma
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
ALAKASIZ YORUM YAPMA !